Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab több szülés után...

Missed ab több szülés után hogyan zajlik? (5 hetes terhesség volt)

Figyelt kérdés
Rettentően félek az altatástól, még soha nem altattak. Mikor jöhetek haza a három gyerekhez? Pár órán belül?
2010. dec. 6. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egyik nap befeküdtem, aznap műtöttek, másnap hazamehettem, 7 hetes elhalt terhességem volt.

Az altatástól ne félj, abszolút semmi kellemetlen nincs benne.

2010. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én reggel mentem be a kórházba, és délután 5-kor már jöttem is haza. 9 hetes voltam. Kitartás!
2010. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8-ra mentem, 4-kor jöhettem el. Az altatás pedig egyáltalán nem rossz, inkább fura.
2010. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Bocsi a hülye kérdésért, de engem is foglalkoztat sajnos a téma.

5 és 7 hetesen hogyan hal el egy magzat?

Ahogy elkezd verni a szivecskéje már le is áll vagy egyszerűen nem fejlődik ki?

Nekm most 6 hetes és sajnos még alíg látnak belőle valamit, pedig hányok rendesen sajnos.

Köszönöm a választ és elnézést a kérdésért!!!

2010. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 7 hetesen voltam először UH-n, akkor még rendesen vert a szíve. Majd 9 hetesen voltam újra, és már nem volt szívhang.

Ezt senki nem tudja, hogy miért történik, általában a szövettani vizsgálat sem mutat ki semmilyen konkrét okot.

Nekem nem volt semmi jele, hogy már nem él a baba...

2010. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!