Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy 2 napja...

Miért van az, hogy 2 napja alig mozog? Semmire sem reagál szinte! Nagyon aggódom most már!

Figyelt kérdés
Hiába nyúzom a hasam, kopogtatom, nem reagál. Ha eszem, akkor sem. Mondják,hogy vannak ilyen napok, de engem mégis nagyon idegesít. Nem lehet semmi baja?? Tegnap este élénkebb volt, de ma szinte alig éreztem, és most estére sem lett élénkebb. Mit tegyek? Hogyan ébresszem fel? 29 hetes vagyok.
2010. dec. 6. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Melegfront van!Az én lányom sem ficánkolt front idején.Szerintem csak ennyi az egész!

Jó egészséget!

2010. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, van ilyen!
2010. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálam is volt ilyen! ne aggódj, front is van, a babák nagyon érzik!
2010. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is alig mozog ezekben a napokban. De azért mozog, csak ahhoz képest amit pár nappal ezelőtt csinált, nem valami sok... szerintem ne aggódj, ha kicsit érzed akkor minden ok. Szerintem is tuti vmi front van és alszanak folyamatosan.

25 hkm

2010. dec. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem igaz nem most, de szoktak olyan napok lenni, amikor keveset mozog. Ráadásul a 30. héttől elméletileg sokszor kevesebbet mozognak, mert egyre kisebb a helyük odabent és inkább alszanak (persze alvás közben is szoktak mozogni, de gondolom, akkor kevésbé). Szóval, ne aggódj! Akkor van ok aggodalomra, ha egyáltalán nem érzed.
2010. dec. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a többiekhez. Az elmúlt napokban nekem sem igazán mocorog.


26 hetes kismama

2010. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!