Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már igy valaki? mi lehet?

Volt már igy valaki? mi lehet?

Figyelt kérdés
amiota vasat szedek irto szorulásom lett!ma levolac szirup sem volt jo!nagy nehezem birtam egy kicsit!de kinlodtam nagyon!és most pici hányingerem van!csütörtök ota most sikerület 1 kicsit!a tökmag rendületlenül mozog!mitől lehet?tanácsok ötletek?
2010. dec. 6. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a vas hatása...lehet más vassal könnyebb lenne...
2010. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Írass valami másik vasat!
2010. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a vas sajnos ilyen. lehet íratni extra rost-tartalmú táplálékkiegészítőt is a dokival,az is segíthet
2010. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Melyiket szeded?

Ha a terhes vitaminnal együtt szeded akkor sajna ez van.

Nekem az Elevit+ Ferrofolgamma kínzott meg így. De maga az Elevit is elég volt...na de a 2 együtt kemény. 3-4 naponta jó ha 1x produkálni tudtam valamit.

Abba hagytam az Elevitet és a Hipp Natalt kezdtem el inni, így minen nap 1x tudok menni wc-re.....és nem "kemény" :))

2010. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Neo-Ferro folgamma puhította a székletet, ami nálam nagy szó! :o)
2010. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, ha ennyire gondban vagyok, akkor szedjem csak az elevitet (nekem ez vált be), és egyek egy héten 1x babot, 2 hetente 1x májat, 2-3 hetente parajt vagy spenótot. Így minden rendben volt a vérképemmel és nem kellet annyit szenvednem.
2010. dec. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Neo-Ferro-Folgammát szedek és eleinte nekem is problémám volt, de utánaolvastam és ha mellette sok C-vitamin tartalmú ételt eszel, az segíti könnyebben felszívódni a vasat, meg én azóta tudok napi 1-2X menni WC-re is.

Nagyon sok mandarint, narancsot és almát eszem és azóta nincs gond.:)

Ilyenkor egyébként figyelni kell arra is, hogy ne egyél olyan ételeket amik székletfogóak, mint pl.:babán, csokoládé...stb.

Minden jót, remélem valamennyit tudtam segíteni.

2010. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszike nektek!
2010. dec. 7. 09:43
 9/12 anonim ***** válasza:
ne szedj vasat!
2010. dec. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a probléma, én már nagyon kivagyok tőle. kb 3 naponta tudok wc-re menni, akkor is ott kínlódok egy fél órát legalább. Nekem muszáj vasat szednem mert vérszegény vagyok. :/ Nekem egyetlen dolog vált be: egyik nap megettem egyszerre egy zacskó aszalt szilvát. Másnap olyan könnyen ment, mint amikor nem voltam terhes. El sem hittem! Más egyébként nem segít. Napi 3 narancsot megeszek egy almát, egy mandarint, sok vizet és zöldséget, de semmi. csak az aszalt szilva segít.
2010. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!