Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki a terhesség...

Szedett valaki a terhesség elejétől Dopegyt vérnyomáscsökkentőt 3*2 szemet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

az baromi sok, mennyi a vérnyomásod ?

nekem 3x1-et irt fel a dokim a 15. héttől, de csak 3x1/2-et szedtem be, mert úgy szédültem tőle, mint egy másnapos viziló.

2010. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én több éve ezt a gyógyszert szedem,eleve magas a vérnyomásom,nekem a terhességeim 36-37. hetétől kellett már ennyit ennem.nem gyenge adag! :S Most 2x1..néha délben is beveszek 1 szemet,ha nem megy le 140 alá.

Neked mennyi most? Terhesség előtt is magas vérnyomásos voltál?

2010. dec. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia!Igen,sajnos előtte is magas volt.Kb.a 4.hónaptól szedem ezt a mennyiséget,remélem nem lesz semmi gond.Szoptatás alatt is szedte a Dopegytet?
2010. dec. 7. 08:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 4x2 szedtem!Semmi baja a lányomnak,pedig sok másfajta gyógyszert is szedtem mellette(betaloc,euthyrox)!Most 5 és fél hónapos.3630g és 49cm-rel született a 37.héten 10/10-es apgarral!Most 7 kiló.Anyatejes!4 hónapos koráig szedtem szoptatás mellett a Dopegytet!+ 6 hetes koráig szúrtam magam Clexánnal a császár miatt.Ne agódj nem lesz semmi baj!Ez egy olyan gyógyszer,amit már ősidők óta használnak a kismamáknál!
2010. dec. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Szoptatás alatt is szedtem én is..azóta is szedem,nem váltottam gyógyszert,mert terveztük a 3. babát,és felesleges lett volna 1-2 évre gyógyszert váltani. Én mind a 3 gyerekkel ezt ettem.Bajuk nincs tőle. De a magas vérnyomástól annál több bajuk lehet.Az első gyerkőc korás lett,muszáj volt sürgősségi császárt csinálni,mert már nyugtatókkal+ az emelt Dopegyt-tel is 190 volt a vérnyomásom. Másodjára már kihúztuk a 39. hétig,de szintén császár lett,nem szülhettem más hogyan,mert féltett bennünket a doki az agyvérzéstől.A császár napján már nem ment 170 alá az érték. Most várom a 3.-at,bízok benne,hogy kihúzzuk végig.
2010. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. dec. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!