Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a G1 intézetben a...

Milyen a G1 intézetben a babavízió nevű babamoziban?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert most akciósan is lehet oda elmenni, megéri? Jó minőségű képet, dvd-t csinálnak?
2010. dec. 6. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindkét gyerkőcömmel oda jártunk, és nagyon szuper.

Mindenképp kérd, hogy Molnárné Anikóhoz mehess, a másik nő nem volt túl szimpi.

2010. dec. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is M. Anikónál voltam, profi volt és kedves. A vizsgálat 40 percig tartott, a dvd szuper minőségű, egy fotót is kiválaszthattunk, amit kinyomtatott, a többit feltette a netre, így az egész család megnézhette. :)


Én csak ajánlani tudom. HA a következő babánál nem lesz akciós, akkor is ide megyünk majd!

2010. dec. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az 5999 Ft-os akcióra gondolsz, ami dec. 23-ig érvényes a kinyomtatott kupon bemutatásával? Mi jövőhéten megyünk, de én úgy értettem, hogy csak 1 bekeretezett képet adnak.

Vagy van DVD is?

2010. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy van. én neten regisztráltam, de akkor felhívom őket most.
2010. dec. 7. 14:45
 5/6 A kérdező kommentje:
most telefonáltam, azt mondta a hölgy, hogy minden benne van, ami a 13 ezresbe is, vinni kell a kinyomtatott kupont és akkor 6000 ft, van benn dvd, képek 20 perces vizsgálat, plusz képek amit a netre töltenek fel, és onnan le tudjuk szedni.
2010. dec. 7. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. adtak dvd-t is. a 20 percet elég lazán veszik, nálunk az első 10 percben csak a fenekét mutogatta a baba és a hölgy addig nem nyugodott, míg elő nem varázsolta a buksiját :)
2010. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!