Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma felhívtam a dokit a barna...

Ma felhívtam a dokit a barna folyás miatt és magneb6 ajánlott és szerdán reggel kell ultrahangra mennem. Remélem még meg van a babám. Nem görcsölök és nem vérzek. Tegnap reggel óta szinte semmi. Csak egy pici pötty. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány hetes vagy. Én az első babámmal 10 hetesen már bevéreztem, félidőig csak fekvés, nem csinálhattam semmit, de szerencsére nem lett nagyobb gond.


Pihenj sokat.

2009. jan. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én nem vérzek.szúrkál a méhem.ennyi.alig váro ma szerdát hogy megtudjam mi van.
2009. jan. 19. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem várnék szerdáig - az még elég sok idő. Szerintem menj be a legközelebbi kórházba és vizsgáltasd meg magad (ott van uh is). Neked is jobb lenne, mert addig sem élsz bizonytalanságban!


Sok sikert!

2009. jan. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen de ő csinálja a kórházban is mivel ő a főorvos.
2009. jan. 19. 10:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se várj szerdáig!

ha alhasi fájdalmaid is vannak esetleg, akkor pláne menj el.

2009. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!