Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen már nem ártok a...

35 hetesen már nem ártok a neo citran-nal?

Figyelt kérdés
Azaz igazság,hogy nagyon megfáztam és nekem mindig csak ez segiut kijönni belöle 3 nap alatt.Nem akarok hetekig szenvedni.Ihatom?
2010. dec. 7. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a tájékoztatót, s aszerint járj el.
2010. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Terhesség vagy szoptatás ideje alatt szedhető-e a Neo Citran por felnőtteknek?


Terhesség első harmadában nem alkalmazható. A terhesség további időszakában csak akkor alkalmazható, ha az orvos az előny / kockázat mérlegelése alapján azt egyértelműen előírta. Szoptatás időszakában nem ajánlott.


Szóval orvosi utasitás melette,ha orvosod engedi,igen.

2010. dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. dec. 7. 09:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont 36hetesen ittam, napi 3x. Engem 2nap alatt rendbe tett, a doki ajánlotta egyébként! Semmi gond nem lesz, nyugodtan igyad! Jobbulást kívánok!


38hkm

2010. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

TÖk felelsleg beszedni, tea, c-vitammin bőven elég.

Én soha nem szedek be iylen gyógyszertárii agyonreklámozptt vackokat

2010. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Utolsonak:Ha segitene a tea meg a c-vitamin hidd el én is azt innám,de sajnos mint irtam nekem ez az egyetlen szer ami tényleg hat és rövid idön belül.:)
2010. dec. 7. 12:50
 7/9 anonim ***** válasza:

figyi, én néha borozgatok, néha 1-2 deci sör.. szoval nem vagyok az a huu de mennyire vigyázok, de a neocitrán amit nem szedékbe semmi féle képpen.

inkább ülőfürdő, bele menta tea tea tea vöröshagyma méz.

illetve ha hajlandó vagy meginni, ami nekem mindig beválik h 1 ilter vizhez koppasz meg 3-4 vöröhagymát legkülső levelét dobd el de a többi vöröset fözdd meg teának, a hagymát pedig vmivel edd meg mert sok a penicillin.

egészségesebb mint a neoc.

2010. dec. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is inkább a természetes gyógymódok híve vagyok! :)

Homeos szerekkel nem próbálkoztál még?

2010. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát megmondom öszintén nem hiszek ezekben a homeos bogyokban.:PMndegy is már mert tegnap este megittam egy neot és még most is izzadom kifele a betegséget.:)Köszönöm mindenkinek a tanácsokat.
2010. dec. 8. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!