Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Akinek nem voltak...

Kismamik! Akinek nem voltak mesire utaló jelei, mikor meg kellett volna jönnie? Mikor mutatta ki a teszt babát?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam.Semmi görcsöm,mellfájdalmam nincsen.Máskor menzesz előtt már egy jó pár nappal küzködök a fájdalommal.Talán néha érzek kis csipkedést a hasamnál a köldökömnél is.Negatív a tesztem.Sürű fehér krémes valami van odalenn.Nektek milyen volt?
2010. dec. 7. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más. Még pár nap és kiderül.

Szurkolok!

2010. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.Én a nemvárt napján se előtte sem utána nem éreztem semmit csak,hogy nem jön meg nem görcsöltem,semmi.Azt hiszem folyásom akkor nem volt csak később lett,de van akinek már akkor van is van ez egyénfüggő.Én a nemvárt után 5.napon teszteltem erős pozitívat.Sok sikert!

31+5hetes kismama

2010. dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia én a nemvárt után 3napra teszteltem pozitív lett szorítok!!!!
2010. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemvárt után 11 nappal teszteltem pozitivat,másnap még nem talált az orvos semmit ,most mégis akkora a babám mintha félidőben fogant volna.Amikor voltam már 6 hetesnek kellett volna lennem!
2010. dec. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jadwiga ***** válasza:
nemvárt után 10 nappal lett erős duplacsík.
2010. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 3 nappal utána teszteltem pozit, de hetente csináltam mindig 1-et. Direkt vártam 3 hetet mire megnézettem a dokival, és 6,5 hetesek voltunk akkora , már a szivecskéje is dobogott! :)
2010. dec. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A nem várt után 10 nappal csináltam meg a tesztet,akkor már pozitív volt. Lehet,hogy előbb is kimutatta volna,de nem akartam túlzottan beleélni magam,én azért húztam el. Másnap mentem dokihoz 5 hetes és 3 napos volt.
2010. dec. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!