Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megsértik a méhszájat az...

Ha megsértik a méhszájat az vérzéssel járna?

Figyelt kérdés
8 hetes kismama vagyok. Voltam hüvelyi uht-én és annyira iszonyúan szúrt, hogy alig bírtam ki a vizsgálatot. Ahogy végzett elmúlt a fájdalom. Ha bajt csinált volna akkor véreznék? Vagy ha megsértett volna valamit akkor is csak lenne valami utólagos fájdalom érzet. Rosszul gondolom?
2010. dec. 7. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem véreznél. De nem hiszem, hogy hüvelyi UH-val olyan könnyű lenne sebet/sérülést ejteni, ahogy elnéztem a felhelyezendő kütyüt, eléggé "biztonságos" a formája... Nem tudom, mitől fájhatott, szólni kellett volna a dokinak akkor, ott...
2010. dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóltam, de nem igazán foglalkozott vele.
2010. dec. 7. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám, hogy ne foglalkozzon vele. Nem normális, ha fáj, nem volna szabad kis kellemetlenségnél többet érezned.
2010. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!