Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsett melyik nőgyógyászt...

Pécsett melyik nőgyógyászt ajánljátok?

Figyelt kérdés

Egyenlőre csak ellenőrző vizsgálatok miatt keresnék ott orvost, később majd babamiatt is. (már van kettő).

Most költözünk Pécsre. Nem ismerek senkit.Segítségeteket előre is köszi!


2010. dec. 7. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én dr- Hánzli Jánost merem neked ajánlani,viszont nem tudom, hogy hol és hogy van magánrendelése.Szakrendelése a Veress E. utcai rendelőbe van. Hétfőn páros héten 11-17,páratlanon 13-19ig rendel, kedd/csütörtök/péntek minden héten 7-13, szerdán pedig 8-14. Nem jártam hozzá sokáig, mert közben elköltöztem, azonban velem fizetés nélkül!!!!!! is nagyon kedves és figyelmes volt.:):):)
2010. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm.

várom még a véleményeket.

2010. dec. 7. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, én a Várnagy Ákoshoz járok ő fiatal, nagyon kedves segítőkész, de az igaz, hogy csak magánrendelése van keddenként a szülészeti klinikán.
2010. dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én is Várnagy Ákoshoz járok. Csak ajánlani tudom. Kedves, egyenes. Nekem megéri a magánrendelés ára. Igaz, hogy csak azóta az orvosom, hogy babát várok. De nagyon meg vagyok vele elégedve.


31 hetes Kismama

2010. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Dr Drozgyik-ot tudom neked ajánlani, nagyon kedves, segítőkész, és profi a szakmájában!
2010. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KÖszönöm szépen lányok!
2010. dec. 13. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!