Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat, hogy a doki...

Előfordulhat, hogy a doki elnézi az ultrahangon a kisfiút, és mégis lány lesz?

Figyelt kérdés
Ma voltam ultrahangon (18.hét), és a doki azt mondta kisfiú. Én nem igazán tudtam kivenni, ő mutogatott valamit. Ez a 3.terhességem, semmi hasonló tünetem nincs, ami a lányomnál és a fiamnál volt. Sőt egyáltalán semmi tünetem nincs, csak valahogy nagyon kislányt szerettem volna. Most úgy érzem a doki kicsit elvette a kedvemet, bár én mondtam neki, hogy szeretném tudni. De annyira lányra vagyok hangolódva! Már nem lesz a fiúból kislány, mi?
2010. dec. 7. 12:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

már van egy fiad meg egy lányod, akkor nem mindegy?

a lány megkukacosodhat, de a kukac nem huzódik vissza

2010. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen van egy fiam, meg egy lányom. Az elsőnél mindegy volt, de mivel ő fiú lett, másodikra persze kislányt szerettünk volna. Szerencsére összejött. De most hogy van egy igaz kiscsaj itthon, nagyon kislányt szerettem volna. Ő olyan kis édes, bújós, ááá nem is tudom leírni. A fiam is sokáig bújos volt, de az valahogy nem olyan csajos volt.
2010. dec. 7. 12:43
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az a kukuc már nem fog eltűnni!
2010. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, ahogy az első írta, hogy lányból még lehet fiú, de fiúból nem valószínű, hogy lány lesz
2010. dec. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt hittem majd valaki ír valami tapasztalatot, hogy náluk megtörtént fordítva is. De mindegy majd áthangolom magam kisfiúra. A lényeg hogy egészséges legyen, nem?
2010. dec. 7. 13:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Előfordul,h elnézik! Az egyik ismerősömnek végig kisfiút mondtak,még az utólsó napon is,aztán kislányuk született!
2010. dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nekem egy ismerösömnél lett fiuból lány.

habár neki a 12-15-ik héten mindkétszer fiut mondtak majd kb a 20-ik héten mondta a doki hogy még is kislány.


ö is kislányt akart, de mikor hallotta hogy kisfiu szép lassan ráhangolódott, elképzelte és örültek neki. de mikor megmondták hogy még is kislány akkor teljesen oda volt, kb egy hétig nem tudott az érzéseivel mit kezdeni. aztán sép lassan ráhangolódott a kislányra.


nekünk a 15-ik héten biztosra mondták hogy kislány.

2010. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek köszönöm. Adtatok egy hónap reményt, akkor megyek, megint dokihoz. Ráhangolódom akkor én is, hátha lesz valami fordulat.
2010. dec. 7. 13:41
 9/16 anonim ***** válasza:
Á, ne aggódj, majd 18 éves korában eldönti, hogy fiú-e, vagy lány. :) Jó, ez kicsit morbid volt, bocsánat... A lényeg, hogy a 18. héten a dokim valószínűleg fiút mondott, de nem állította biztosra. A következőn már biztosra állította. Csakhogy azt, hogy kislány. :) Azóta is maradt tuti lánynak. :) 32 hkm
2010. dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ismerősöm, akit végig fiúnak néztek, és nagy volt a döbbenet, amikor megszületett... :)


Nekem most azt mondta a dokim, hogy lány lesz, és nagyon remélem, hogy az is marad, mert már nagyon beleéltem magam. Már van egy fiam. :)

2010. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!