Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kb. hány hetes...

Szerintetek kb. hány hetes lehetek? Ez így normális?

Figyelt kérdés
Az első halvány pozi tesztemet nov.23. csináltam,a második tökéletes pozi lett nov 30. Tegnap voltam dokinál, csinált ultrahangot, a petezsák 8mm-es, azonban még nem láttunk benne semmit. A doki szerint nem peteéréskor fogant a baba,(mert akkor már hat hetes kellene, hogy legyen)és nincs semmi gond, jövő hétfőn kell újra mennem.Akkor szerintetek most hány hetes lehetek?És ez tényleg nem gond még? (vérzésem nem volt egyáltalán, nagyon kicsi barnázás nemvárt mensi idején, de emiatt már szedek ultrogestant)
2010. dec. 7. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

4 hetes körül lehetsz

gratu

2010. dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 hetesen nekem 9 mm-es szabálytalan petezsákom volt semmi más, én is kaptam utrogestant, 5 nappal később már volt szívműködés is. 13-án megyek következő uh-ra már nagyon izgulok, mos 9 hetes vagyok. Szerintem 5 hetes lehetsz és gratulálok! Nyugodj meg minden rendben lesz, én is szétidegeskedtem megam, néhány napja vagyok kicsit nyugodtabb! Majd írj, gogy mi lett hétfőn, szerintem már lesz szívműködés! Gratulálok!
2010. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!Én is gratulálok Neked!!!!Hááát igeeeen már borzasztóan várjuk a hétfőt!!:)Amugy az utrogestan neked is erősítette a terhességi tüneteidet??
2010. dec. 7. 16:12
 4/4 A kérdező kommentje:
:):) 4mm szikhólyag,tökéletes!!!:):):):) Annyira jó volt látni.Volt pulzálás,csak nem tudtuk meghallgatni....Jövő héten megyek védőnőhöz. :):)
2010. dec. 13. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!