Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8-9 hetes terhesen bulizni lehet?

8-9 hetes terhesen bulizni lehet?

Figyelt kérdés

Füstmentes helyre mennénk, de viszont a zene kicsit hangos.

Elmennék, mert jó lenne kicsit kikapcsolódni a párommal.De félek, nehogy baja legyen a babámnak a hangos zenétől.

Valaki hasonló helyzetben volt már?


2010. dec. 7. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, azért "bélrezegtető" ne legyen a hangerősség. Én hétvégén voltam motorosfelvonuláson, és úgy berezonáltak a belszerveim, hogy a 15 hetes magzatom majd szétrúgott. El is mentem onnan. De legalább már érzem, hogy mozog. :)
2010. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen picikén ők még nem hallanak, legfeljebb rezgéseket érezhetnek. Ha nem a hangszóró elé állsz, biztos nem lesz gond. :)
2010. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 7-8 hetesen dolgoztam egy rendezvényen, 7 órát, üvöltő, de ezt szó szerint értsd, zenei koncertek mellett, zárt térben. Nekem nem volt választásom, ha lett volna, nem megyek. De nem lett semmi bajunk. 32 hkm
2010. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én az esküvőmön 14 hetes voltam és átugráltam,táncoltam az éjszakát és hála Istennek semmi baja a pocaklakomnak.Sőt holnap kéne szülnöm és nem akar kibújni a drága.De azért szerintem ne legyél ott nagyon sokáig!
2010. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj csak nem lesz baja még nem hallja a hangokat. mellesleg késöbb sem lesz baja a zajtol.Én második babát várom 31hetes vok és most hétvégén voltam én is szorakozohelyen , igaz hogy ültünk de nagyon hangos volt.
2010. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


utolsó előtti, sztem te most a széltől tutti mész szülni!

szép szülést kivánok!!!!

2010. dec. 9. 09:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Én eleve 12hetesen tudtam meg,hogy babám lesz,addig minden hétvégén buli!Hála Istennek az alkoholt sosem szerettem,de a hangfal előtt táncolni annál inkább!Semmi bajunk nincsen!Úgyhogy jó szórakozást!Most a 18.héten tartok,1xpróbálkoztam bulival,de 2óra után feszült a hasam úgyhogy hazajöttem és beláttam,hogy nekem már más dolgokkal kell foglalkoznom!
2010. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!