Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lett a tesztem 5...

Pozitív lett a tesztem 5 napja késik a mensim. Ha most elmegyek orvoshoz (nincs dokim) már azonnal küld vérvételre meg ideoda, vagy csak egy UH lesz, hogy jó helyen van e a baba? Vagy az se csak kitapintja?

Figyelt kérdés

nagyon köszönöm a válaszokat

egy első babás, már most aggódós kismami :)


2010. dec. 7. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Csinál egy ultrahangot és ha valóban terhes vagy, átirányít a helyi védőnőhöz.

A védőnő fog küldözgetni háziorvoshoz, vérvételre ő tájékoztat arrolhogy mikor vannak az esedékes uh-k.

Szurkolok

Ja és ne aggodalmaskodj, az nem tesz jót.

Jó egészséget

2010. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez is helyenként változó. Nekem pl. az sztk-s orvos adja a beutalókat mindenre, nem kell emiatt külön a védőnőhöz, háziorvoshoz mennem.
2010. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is a doki küld mindenhová, nem a védőnő. A védőnőhöz már vinnem kellett az összes vérvétel, belgyógyászat, stb. eredményét. De nyugi, a doki majd mindent elmond!

Gratulálok, és sok boldogságot!

2010. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és uh-val is meg fogja nézni a babádat, de még nem fog sokat látni, picike a babád:)
2010. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!