Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szulethet mehen kivuli terhess...

Szulethet mehen kivuli terhessegbol egeszseges baba?

Figyelt kérdés

Eddig egyertelmu volt szamomra, hog nem.

De nemreg lattam egy dokumentumfilmet, amibol kiderult, hogy volt mar ra pelda, igaz, hogy inkabb a csodanak koszonhetoen, nem a tudomanynak.

De azert egy-ket tortenetet bemasolok nektek, hatha erdekesnek talaljatok ti is.


[link]


[link]


[link]


2010. dec. 7. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit rossz a megfogalmazás. Itt nem a babák a csodababák, hanem az anyukák, hogy nem haltak bele a terhességbe.
2010. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen terhességem, mint az első. Szerintem azért a 2. nem olyan nagy sikersztori, sérült az a gyerek. A 3. viszont hihetetlen!
2010. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, NAGY RITKÁN elöfodul, hogy méhen kivüli terhességböl baba lesz, DE a legtöbb esetben nem igy van, söt az anya élete is veszélybe kerül, mert a petevezeték általában nem képes kitágulni, hanem elreped, és mivel ebben vastag föerek vannak, ezért ha nem kerül sürgösen kórházba az anya, akkor elvérzik.


Az orvosok sajnos semmit sem tudnak tenni ilyen esetben a baba életéért, csak az anyát tudják megmenteni, ha idöber a mütöbe kerül.

2010. dec. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább azért nem próbálnám ki...
2010. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én 1-2 éve láttam egy dokumentumfilmet, a sztori az volt, hogy a nő teherbe esett, és kiderült hogy ikrek lesznek, aztán nemsokára felfedeztek egy 3. magzatot is, ami a hasüregben volt (ha jól emlékszem) A műtéttel mindhárom baba életét kockáztatták volna, így a nő nem engedte, és végül mind a 3 egészségesen megszületett, de a doki mondta hogy ez egy csoda volt :)
2010. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsot kiegeszitve hozzatennem, hogy a harmasikrek kozul csak egy fejlodott mehen kivul, a masik ketto rendesen mehen belul agyazodott be. Kb 24-26 hetesen csaszaroztak a kismamat es ma mar egeszseges "nagy" gyerek mind a harom.
2010. dec. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!