Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van ilyen? Voltatok így?

Van ilyen? Voltatok így?

Figyelt kérdés
4 teszt abból 3 pozi 1 nega különböző és inkább csak barnázgatás semmi vér. De a vérvétel azt mutatta, hogy nem vagyok terhes, akkor, hogy van ez vannak pozi tesztjeim és egyértelműek de mégsem vagyok terhes????????
2010. dec. 7. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt a fajta tesztet felejtsd el, amelyik hamis értéket mutat és egyáltalán ne használj olyat.

A laborvizsgálat 100%-ig megbízható, ebben ne is kételkedj.

2010. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt a fajta tesztet többször is használtam és akkor mindig negát mutatót, és most lett 3 pozi teszt...
2010. dec. 7. 19:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy teszt nem mutat hiába pozitívat. gondolom a labor elött volt pozitív. ez azt jelenti hogy megtapadt és elkezdett a tested hcg-t termelni de közben levált és meddigre labor lett már kiürült a hcg.

ha fordítva volt akkor a labornál még nem volt megtapadva.

2010. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem!! Ezzel azt akarod mondani, hogy csak terhes voltam???
2010. dec. 7. 20:23
 5/11 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN MEG KÉRLEK TITEKET? HOGY ÍRJATOK!!!! KÖSZÖNÖM!!!
2010. dec. 7. 20:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elindult a folyamat, de elhalt. Mensid megvolt? Ha nem, akkor doki mindenképpen, minél előbb.
2010. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
írj le mindent pontosan. Utolsó mensi, poziteszt, negateszt, vérvétel, barnázás ideje. E nélkül semmi okosat nem fogsz itt hallani.
2010. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
3 hete pénteken csináltam az első tesztet és halvány pozilet. Utána 2hete szerdán egy nega volt aztán múlt hét pénteken megint és pozi.. És tegnapelőtt kicsi véres barnás valami volt utána semmi..Csak barna..Ma voltam dokinál mert el küldőt laborba és nega lett a teszt.. De ha igazából lett volna a szervezetemben hcg akkor is kellet volna mutatni valamit...Ha el halt terhességről beszélünk
2010. dec. 7. 22:05
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet, h össze vissza írtam mindent de kb így volt!! Csak már nagyon ideges vagyok és bele fáradtam...Ja az utolsó mensim nov3.
2010. dec. 7. 22:06
 10/11 A kérdező kommentje:
ja és vérből csinálták a hcg....és köszönöm a segítséget meg a válaszokat.....
2010. dec. 7. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!