Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most a Gravida terhesvitamint...

Mira87 kérdése:

Most a Gravida terhesvitamint használom de miután beveszem erős hányingerem lesz és órákon át tart. Talán próbáljam ki az Elevitet? Arról nagyon sok rosszat olvastam. Ti mit szedtek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 19:42
 1/10 Bogyo110 ***** válasza:
nekem nem csak hogy hányingerem volt volt hogy hánytam is tőle de mivel az egészterhességemre megvettem az adagot ezért kértem a doki véleményét hogy mitöl lehet ez!ő azt tanácsolta hogy csak egyszerre egy felet vegyek be nagy pohár vizzel ez nekem bevált igy reggel és este is beveszek egy felet .Nekem azt monta hogy valamiböl sok van a gyógyszerbe ami sok a szervezetemnek de nekem igy bevált!
2010. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kipróbálom holnaptól... Hátha nekem is bejön:)
2010. dec. 7. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én is túlvagyok már a vitamin próbákon:(

Nekem a Hipp Natal bevált,benne van minden ,amire szükség van teljesen gyümölcsalapú,bio termék.

Csak ajánlani tudom!:)

Jó egészséget:)

2010. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én eurovit kismama vitamint szedtem terhesség alatt,szoptatás alatt gravidát.nekem nem volt tőle gondom,de régebben szedtem multivitamint,amitől nekem is hányingerem volt.nem tudom,hogy mikor veszed be,de próbáld akkor máskor bevenni,és mindenképp evés után.nekem ez bevált régen
2010. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a Femibiont szedtem végig. A 38. héten 3850g-al született a babám és mindennap szedtem az elejétől. Szóval nem lett óriás bébi ezzel ezt akartam írni. Akkoriban, ha regisztráltál a Femibion oldalán, kaptál termékmintát, kb. fél havit.
2010. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem éhgyomorra szeded? akkor szokott hányigert, rosszullétet okozni. ha igen, próbáld meg evés után szedni.
2010. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen,én is addig hánytam tőle amíg éhgyomorra vettem be,de ha evés közben vagy után akkor semmi baj nem volt.Egy próbát tegyél szerintem!
2010. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2010. dec. 7. 21:29
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem éhgyomorra veszem be. Szoktam előtte enni pár falatot... sosem voltam nagy reggelizős... Már próbáltam mindenhogy. Lehet nem reggel kellene bevenni,bár a betegtájékoztatón az áll hogy lehetőleg ugyan abban az időben kell szedni...
2010. dec. 7. 21:32
 10/10 anonim ***** válasza:
én is hánytam tőle. de az elevitre is mondják néha ezt.
2010. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!