Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran jártok/jártatok...

Milyen gyakran jártok/jártatok uh-ra az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3 hetente mentem dokihoz, mindig uh-val vizsgált
2010. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mikor megállapították és azonkivül még egyszer.A következő a másodikban volt.És a harmadikban kell menni kétszer.

megállapításnál

10-12 hetes

18-20 hetes (afp eredménnyel)

32.hetes

36.hetes

Nincs várandós gondozási terved?Védőnő adta nekem is, ezek a kötelező uh.-ok.

2010. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Annyit még hogy ez doki függő is magánorvos van hogy többször végez uh -t.
2010. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az első trimeszterben hetente.Volt egy korai vetélésem és folyton aggódtam :( csak így tudtam megnyugodni.

Ezután 4 hetente jártam/járok.

33hkm

2010. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4. héten egyszer, késői peteérés volt, akkor már majdnem 3 hete késett, persze semmit sem látott a doki

5.-6. héten háromszor (volt már méhenkívülim, a doki aggódott)

8. héten pici vérzés miatt

11. héten

12. héten a genetikai uh, azóta négy hetente nézi

2010. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32. hétig végig havonta mentem, sztk-ba.
2010. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia..

Vetélések miatt 2 hetente voltam uh-on,már a 22.hétben vagyok és jól vagyunk,mert valahogy adott egyfajta biztonságot,hogy láthatom a fejlődéseét,hallhatom a kicsi szívét dobogni.

Ez segitett nekem nem beleőrülni az aggodalomba.

Minden jót kívánok!

2010. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én lombikos vagyok és volt méhenkívülim is, eddig hetente mentem, most 2 hét múlvára kaptam időpontot. Addig halálra aggódom magam. Ha gyakrabban szeretném nézni az előírtnál, azt csak magánba lehet megoldani? Vagy sztk-ba ha szólok, néznek gyakrabban?

Köszi a válaszokat!

2010. dec. 7. 22:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt vetélésem, és egy komoly műtétem is. Ezért veszélyeztetett vagyok az elejétől fogva, és elég sűrűn mentem az orvosomhoz.

4, 5, 6, 7, 9, 11 és 12 hetesen. Aztán 15 hetesen, és jövő héten megint megyek, akkor leszek 18 hetes.

2010. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elso gyermeknel 6 hetesen, majd 12 hetesen.

A masodik gyermeknel 13 hetesen voltam eloszor.

De en kulfoldon hordtam ki a babakat, nem voltam veszelyeztetett, spontan fogant babak voltak, veteles egy sem.

2010. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!