Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhesen eros szuro...

23 hetes terhesen eros szuro fajdalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok 23 hetes terhes vagyok es ket napja kb napjaban ketszer van,hogy nagyon erosen elkezd szurni az alhasam bal oldalon vagy kozepen.amikor lefekszem a jobb oldalamra csokken a fajdalom es fel ora pihenes utan el is mulik.Volt mar valakinek ilyen?
2010. dec. 7. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen,szedj Mg-ot,hogy ne görcsölj,és beszélj az orvosoddal!

(nekem a 36.hétig emelt adag Mg-ot kellett szedni,mert az ilyen kis görcsöktől elkezdett nyílni a méhszáj-végül a 41.hétre született meg a babó spontán) szóval nyugi és lassíts a tempón :)

2010. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, csak nekem napjában 20X. Én is megijedtem, de csak a baba nyomott valamit odabent. Fekvésre nekem is javult, de teljesen el nem múlt. Akkor én 21 hetes körül lehettem.

ja, és a méhszáj zárt volt a 36. hétig!

po para! én akkor menni sem tudtam, csak hajtottan, lépésben, mint egy öreganyó...

2010. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a magnyugtato valaszokat!Azota voltam dokinal es a baboval minden oke ,zart a mehszaj es a ver eredmeny is jo volt:)Azert megijed az ember foleg ha elso babo fene se tudja miket kell erezni.
2010. dec. 9. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez attól is lehet, hogy húzódnak a méhet tartó szalagok. Ez a jelenség nemcsak az első hetekben van. Kicsit kellemetlen, de nem tart túl sokáig, 1-2 hét.

2010. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második trimeszterben én erösen görcsöltem ha hosszabb idejig ültem.

Irodában dolgoztam, kikellett iratnom magamt, mert iszonyat volt.

2010. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!