Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vitamint vennétek...

Terhes vitamint vennétek internetes aukciós oldalon?

Figyelt kérdés
Van egy eladó az egyik internetes aukciós oldalon, aki Femibion 800-ast árul nagyon jó áron. Bontatlan csomagban és már többet is eladott, tehát nem arról van szó, hogy kimaradt neki pár szem vagy 1 doboz a terhességéből. Szerintetek merjek tőle venni, a tesóm szerint lehet hogy hamisítvány. Én nem feltételezem, hogy vki terhesvitamint hamisítana. Szerintetek?
2010. dec. 7. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
én tuti nem venném meg, tényleg sok mindent hamisítanak, azért annyira nem vagyok jóhiszemű, hogy azt gondoljam ilyennel nem játszik senki....bár persze lehet hogy nem hamisítvány, de ha bontatlan, akkor honnan tudta megszerezni ilyen jó áron?? én nem bíznék benne...
2010. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, el is döntöttem nem kockáztatok. Ezen nem spórolok.
2010. dec. 7. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok rossz indulatú lenni, de valami tényleg nem stimmelhet. Vagy hamis vagy lopott. Én nem venném meg.
2010. dec. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én konkrétan előbb hinném el olcsó netes gyógyszerről, hogy tényleg az és jó, ha vkinek megmaradt egy fél doboz vagy doboznyi és azért adja olcsón, mint ha vadi új bontatlant.
2010. dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vitamint, gyógyszert, meg ilyesmiket NEM SZABAD VENNI interneten!!!!

Én tutti nem venném meg!

Volt már ilyen a tv-ben is!

Nagyon sok hamisított gyógyszer meg vitamin van amitől sokan rosszul lesznek!

Gondolom 1-2 száz forint többlet neked se gond és legalább biztos helyről van.

2010. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!