Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok. Most...

9 hetes terhes vagyok. Most hogy voltam wc-n észrevettem hogy a wc papiron volt egy kis folt vér. Lehet hogy azért mert most megvagyok fázva? Ugye nem lesz semmi baja a babámnak?

Figyelt kérdés
nagyon megfáztam,egész nap köhögök meg hőemelkedésem van a lázam max.37.5 volt mert mindent megtettem azért hogy ne mennyen feljebb.
2010. dec. 7. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
menj azonnal az ügyeletre, komolyan mondom!!!
2010. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
menj gyorsan az ugyeletre,ez nem vicc hidd el nem okoskodom hanem szomoru tapasztalatom van.
2010. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ügyeleten azt fogják neki mondani: menjen kórházba ha erősen görcsöl és darabosan vérzik. Egy pecsétnyi vérrel nem fognak törődni.

Én a helyedben holnap elmennék a nőgyógyászomhoz, és íratnék fel Utrogestan-t.

2010. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem görcsölök meg semmi csak egy kis folt vér volt.szerintem várok reggelig de ha valami van akkor azonnal megyek az ügyeletre.egész nap köhögtem attól nem lehet?holnap mennem kellett volna dolgozni de szóltam a váltó társamnak hogy mennyen már helyettem holnap mert nem érzem jól magam,nagyon gyenge vagyok,ez a megfázás legyengitett.olyan helyen dolgozom ahol 1 nap 12órát dolgozom pultos vagyok egy kajázdában és a nap nagy részét végig állom.ezért nem megyek holnap nehogy baja legyen a babának.de holnap után már muszály mennem dolgozni.nektek volt már ilyen hogy vér folt volt a wc papirom?
2010. dec. 7. 21:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy csepp vértől semmi gond nem lesz. Nagyon sok nőnél van az első pár hétben. Ha nem vérzel, mármint erősen, akkor semmi baj. A saját orvosodat hívd fel esetleg megnyugtatásképpen.
2010. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
rendben holnap felhivom.első baba de nekem a 9 hét alatt most fordult ez elő először.remélem nem lesz semmi baja.köszi hogy válaszoltatok.
2010. dec. 7. 21:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem minden terhességemnél volt ilyen. 2 gyerekem van, egyet elveszítettem 7 hetes terhesen. Mindhárom vérpecsétemnél rohantam orvoshoz, és mindig elküldtek azzal, hogy feküdjek meg szedjek magneB6-ot, és kaptam (mert kértem!) Utrogestant. De tényleg gyakori dolog, általában nincs baj belőle, ettől függetlenül menj el holnap az orvosodhoz!
2010. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
OFF: Én is kértem Utrogestant,de nem kaptam.Közölték,ha elakar úgyis elmegy!Jó mi?Természetes szelekció.Jó nagy ökör volt az ügyeletes orvos.Lehet,hogy a köhögéstől megerőltetted a hasad.Nyugodj meg,de ha érzed hogy baj van,ne hagyd magad lerázni!
2010. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én most vagyok terhes a 3.picurral. femibion vitamint szedtem, kb a 7. héttől vérezgettem, hol kicsi folt, hogy nagyobbacska. Dokinál mikor voltam azt mondta előfordul. De érdekes, hogy miután abbahagytam a 12.héten a femibion, és kaptam mást, azóta semmi nincs.
2010. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is 9 hetesen volt pici vérzés,de 1 napig tartott,viszont utána 2 hétig szigorúan feküdnöm kellett!

Én nem mennék dolgozni a helyedben,hanem feküdnék 1-2 hetet.De persze ezt Te tudod.Nekem megérte az óvatosság,most 7 hónapos a kislányom.Vigyázz magadra!

2010. dec. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!