Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A külső kinyilt méhszájat...

Szucs oliver kérdése:

A külső kinyilt méhszájat tényleg be kell varratni?

Figyelt kérdés

26 hetes vagyok, a nőgyógyásznál 2 hete voltam és ő nem mondott semmi ilyesmit, viszont a terhes rendelőben és sok ismerős is azt kérdezte tőlem hogy nem kellene ezt bevarratni?

Most a nőgyógyész hanyag szerintetek?

Gyógyszereket kaptam,szedem is, elég gyakran keményedek, és már fejvégű fekvésben van.


2010. dec. 8. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Ha csak a külső nyílik, az még nem katasztrófa.

Akkor varrják be, ha mindhárom nyitva, és tágulsz tovább.

26 hetesen nagyon gyakran előfordul, hogy nyílik a méhszáj minimálisan, ettől még bőven túlhordhatod a gyereket.

Ha meg nem bízol az orvosban, keress másikat, hiszen ahelyett, hogy a szakemberre hallgatnál, aki ért hozzá, abszolút hozzá nem értő laikusokra hallgatsz, és stresszeled magad.

Megértem, hogy aggódsz, de feleslegesen minek idegesíted magad? Ez nem tesz jót sem neked, sem a babádnak.

2010. dec. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod, van benne igazság amit irsz!!!!

Csak nagyon aggódom tudod első baba és már volt egy vetélésem.

Nagyon szeretném hogy minden rendben legyen

2010. dec. 8. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz baj, amíg a dokid nyugodt, te se idegeskedj!

Elhiszem, hogy aggódsz, de a laikus ismerősök okoskodását el kell engedni a füled mellett, mert csak feleslegesen paráztatnak!

Bízz a dokidban, és nyugodj meg. Nemsoká lesz egy gyönyörű egészséges kisbabád, hidd el, ennél jóval többet fogsz aggódni okkal-ok nélkül:)

Legalább a babavárás időszaka legyen kevésbé aggódós:)

Ha nagyon nyugtalan vagy,. kérj a dokidtól extra vizsgálatot, és nyugodtan mondj el neki minden félelmet, azt is, amit az ismerősök mondtak, ő jobban meg fog nyugtatni, mint én.

Boldog babavárást!

2010. dec. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nagyon aranyos vagy!!
2010. dec. 8. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!