Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diéta terhesség alatt? Akinek...

Diéta terhesség alatt? Akinek túlsúlya volt diétázhatott?

Figyelt kérdés
Olyan anyukák válaszát várnám,akik túlsúlyosan kezdték a terhességet és ésszerű diétát tartottak terhességük alatt amitől végeredményben fogytak.
2010. dec. 8. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én túlsúlyosan estem teherbe, sok sok kiló plusszal de eszem ágában sem volt diétázni. Vagy neked muszáj egészségügyi okokból? Én 10 kg-ot fogytam a 30. hétig de ennek az oka a folyamatos hányás volt sajna :(
2010. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem orvos által előírt a diéta, inkább ne csináld.

Ésszerű határok között mindent lehet, de ha nagyon vigyázni akarsz magadra, csökkenteni a kenyeret, krumplit, cukrot, édességet. Fogyni ne most akarj.

2010. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 120kilóval estem tehrbe, már a 10ik héttől szigorúan tartom a diétát. Most vagyok 38+2hetes. Annak ellenére, hogy tényleg betartom, így is híztam 2kilót! Nekem muszáj volt, mert elég durva ez a súly, és nem akartam, hogy baj legyen velünk. Nekem a dietetikus adott egyébként "étlapot", hogy mit szabad és mit nem. A baba szépen fejlődik, 4kiló körülire saccolták születésére.
2010. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem durva FOGYÓKÚRÁRA gondoltam, csak ésszerű diétára. (gyümi, zöldség,sovány húsok, semmi édesség vagy cukor). Ilyenre.
2010. dec. 8. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Diétázni semmiféleképpen nem szabad, max. ha terhességi diabéteszed van, akkor muszáj lenne.

De, ha egészségesen táplálkozol, ahogy le is írtad, az csak jó. Lehet, nem fogsz tőle látványosan vagy egyáltalán lefogyni, de hízni sem, csak amennyire kell. Ráadásul, a babának is jó, ha nem eszel cukrosat és egészségeses ételeket eszel;)

2010. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen erre gondoltam szóval nem MUSZÁJ mondjuk úgy enni hogy 2400 kalóriát mindenképp bevisz az ember...mert az nekem sok annyira lassú az anyagcserém hogy én azzal hízok rendesen.
2010. dec. 8. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!