Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 19. hetes, már...

Most vagyok 19. hetes, már mocorog a pocaklakó, de inkább az esti órákban. Ez normális? Nektek melyik napszakban aktívabb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia:)

Igen az én picilányom is estefelé aktívabb.amikor én már lenyugszom,leülök,vagy fekszem...ekkor jön el az Ő ideje:)

Teljesen normális!

Minden jót kívánok!

2010. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eleinte én is csak este hanyatt fekve éreztem. Most már ülve vagy járás közben is érzem ha mocorog.

25 h

2010. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokszor van úgy, hogy ő mozog, csak nem mindig érzed 19 hetesen. Én az ultrahangon láttam, hogy mozog, de közben nem éreztem. Még korán van, hogy minden mozdulatát érezd. Úgyhogy ne aggódj, attól ő még mozog odabent.
2010. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 20 hetes terhes vagyok és nekem is jobban érezhető este fele hogy aktívan mocorog.De ez nem baj.Mocorog nap közben is csak nem annyira figyelsz oda.este fele nyugszol meg és jobban tudsz oda figyelni rá.Gratulálok a babáhozz
2010. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is jobban érzem este ill. ha napközben pihenek, ücsörgök. Azt is mondják, hogy a járás elringatja őket és amikor nyugi van, akkor aktívabbak. Ezért alszanak el könnyen a ringatásra születés után.
2010. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!