Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen hány hónapot dolgozta...

Terhesen hány hónapot dolgoztatok?

Figyelt kérdés
Terhesen hány hónap munka egészséges?
2010. dec. 8. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig jól érzed magad,nem veszélyezteted a babádat és amig el tudod látni a munkádat.

Sajnos nekem első perctől nem lehetett dolgozni.

A munkám miatt is és veszélyeztetett terhes vagyok,de szivesen dolgoztam volna más körülmények között.

De ne érezd gyengeségnek,ha úgy érzed nem tudsz dolgozni.

Jó egészséget kívánok Nektek!

Most Ti vagytok a legfotosabbak!

2010. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szülés napján csak azért nem dolgoztam, mert hajnalban szültem és csak 9-re jártam dolgozni:)
2010. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ,hogy milyen munkát végzel,kell e cipekedni, emelni,éjszakázni,mennyi a stressz,van -e valami komplikáció.Ha nyugodt a munka és fizikailag sem megterhelő,nincs a terhesség alatt komplikáció,akkor akár végig is lehet dolgozni.Én hamar betegre mentem,mert nagyon stresszes a munkám,éjszakázás,12 óra munka,meg bevérzésem is volt.
2010. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
30. hétig dolgoztam úgy, hogy napi 3,5 órát utaztam a munkahelyemre...
2010. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerekemmel a 37., a másodikkal a 35. hétig.

Amikor fiam (első) született, anyámék üzletéban dolgoztam, ami ami házunkban van, úgyhogy enm volt megerőltető.

A másodiknál kocsival jártam , kb 20 perces út volt, előtte vittem a fiamat suliba.

Dolgoztam volna tovább is, de január volt, átadtam mindent, az új évbe meg nem akaratam belekezdeni.


A terhesség nem betegség, ha olyan a munka, akár a végig is lehet dolgozni.

Anyám hétfőn még dolgozott és meg kedden születettem.

2010. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amig jónak látod ha megerőltető akkor előbb ha könnyű mukád van szülésig is dolgozhatsz. Nővérem másnap születet előző nap anyukám már nyáron dolgozot nagy pocakal végig mitn sokak előzőek is mondták
2010. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A 11. hétig. Utána szabit vettem ki az esküvőnk miatt, ahol jól lebetegedtem két hétre, aztán kiderült a bevérzés, már vissza se mentem.
2010. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

12. hétig dolgoztam.Egyik nap bevéreztem és a főnököm vitt az ügyeletre,az volt az utolsó napom,azóta itthon pihizek.

33hkm

2010. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!