Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Boldog házasság és terhességet...

Boldog házasság és terhességet akar tönkretenni egy harmadik. Mit tehetek jogilag?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbeesett kismama vagyok.Egy félévvel ezelőtt kb.megkeresett egy nő,hogy nekem közöm van az ő élettársához,ami persze hülyeség volt és azt hittem,hogy belátta mert mindeddig nem keresett.De a minap felhívott azzal a feltevéssel,hogy az ő élettársa a férjemmel közösen várt babának.És halálosan fenyeget mind engem mind a babát,meg valami vudu babát emleget és apaságit követel.

A férjemnek nem mertem elmondani,mert mi van ha kételyei lesznek velem kapcsolatban vagy beárnyékolja a boldog babavárást és a csodás házasságot.

De egy kicsit félek,hogy nehogy kárt tegyen bennem vagy a babában.Meg hogy tönkreteszi az életemet.

Természetesen az élettársa is bizonygatja neki,hogy ez nem igaz és hogy hagyjon nekünk békén,de teljesen begőzölt.

Érdekelne,hogy követelhet-e ő bármit tőlem vagy zaklatásért feljelenthetem ha nem hagy békén továbbra sem?

Volt már valaki hasonló helyzetben közületek vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?


2010. dec. 8. 21:39
 1/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
88%
Ez nagyon ijesztő! Szerintem mondd el a férjednek, és kérjetek segítséget! A nőnek pedig pszichiátriai kezelésen volna a helye!
2010. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

1. Ha a férjed ennyire nem bizik benned, akkor az nem "csodás házasság".

2. A vudu hülyeség, azzal ne foglalkozz.

3. Apaságit CSAK a szülök kérhetnek, kivülállók nem.

4. Ha fenyeget, akkor elöször is a férjednek szólj, és utána esetleg a rendörségnek.

2010. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

.De a minap felhívott azzal a feltevéssel,hogy az ő élettársa a férjemmel közösen várt babának.


??

Hogy az élettársa a gyereked apja? Basszus nagyon sikerült megfogalmazni :S

Én azt mondom, hogy egységben az erő és mond el a férjednek, hogy zaklatnak és tegyetek feljelentést is a rendőrségen, hogy nyoma legyen.

2010. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen azzal hogy az élettársa az apuka.De soha nem is volt hozzá közöm.

És követeli az apaságit,de gyerektartásra ne számítsak...se eleje se vége.

2010. dec. 8. 21:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a férjeddel, majd együtt tegyetek zaklatásért feljelentést.
2010. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán ismered azt a pasit? A nő élettársát?

Egyébként én a helyedben minél hamarabb elmondanám a férjemnek. Egyrészt ha tőle hallja először az nem jó, akkor inkább te mond el neki, hogy valami elmebeteg megkeresett téged ezzel, de ez teljesen alaptalan. Tisztázd vele, mert ha a nő keresi meg először, nehogy veszekedés legyen belőle. Másrészt a férjed vigyázna rád és a babára, és szerintem ha tudna róla, akkor te is biztonságban éreznéd magad és nem félnél a nőtől. Így csak idegeskedsz rajta és az árthat a babának is. Beszélj mielőbb a férjeddel. Ha továbbra is zaklat feljelenthetitek a rendőrségen, tehettek bejelentést, hogy mit csinál és lehet hogy majd figyelik vagy figyelmeztetik, attól majd betojik és békénhagy.

2010. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen ültesd le a férjed, és mondd el, neki ugyanazt, ami itt nekünk leírtál. Nem kell aggódnod, mivel semmi közöd a pasihoz, így nem kerülhetsz nehéz helyzetbe. A férjed meg miért bizalmatlankodna? Ennél csak erősebb a kapcsolatotok. Egy elmeháborodott nő kitalálta, hogy az élettársa veled csalja, de ennek az égvilágon semmi alapja. Ezt a férjed is meg fogja érteni.

Ne azt mondd neki, hogy azért nem mondtad el, mert féltél, hogy mit szól, hanem azért, mert semmi jelentőségét nem láttad, azt hitted, csak összekevert valakivel.

2010. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen,a férfit ismerem,együtt dolgoztunk egy fél évig és ő próbálkozott nálam többször is,de eredménytelenül.A nő ebből gondolja,hogy 6 hónapos terhességemnek köze van hozzá.

Igazatok van,beszélnem kell a férjemmel,tudom hogy bízik bennem,de mégis olyan kínos ez az egész.

Még én érzem magam kellemetlenül,pedig nincs rá okom.

2010. dec. 8. 22:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Húú ez nagyon durva.Sajnos vannak ilyen agyilag zokni nők.Ha továbbra is zaklat jelentsd fel,de mindenek előtt beszéld meg a férjeddel.

33hkm

2010. dec. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!