Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek? Ez normális...

Mi a véleményetek? Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok és a hasam már most olyan, mintha lufit nyeltem volna. a közérzetem sem az igazi, de az, hogy már ilyenkor látszik nem gondoltam volna. ez csak puffadás és elmúlik? vagy már most kezd nőni a poci? nem vagyok nagy darab - 162cm, 45kg.
2010. dec. 9. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Normális!

Azért látni, mert vékonyka vagy! Nyugi, nincs gond!

2010. dec. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. de ez lejjebb fog menni, vagy készüljek fel a hatalmas pocakra amit "el sem bírok"?:)
2010. dec. 9. 09:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ez még csak puffadás lehet. nem lehet megállapítani és következtetni belőle, hogy a végére mekkora pocid lesz.

gratulálok, és vigyázzatok magatokra. sok gyümölcs zöldség ebben a téli időben.

2010. dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :) a válaszokat, a tanácsokat és a gratulációt is :) karácsonyi ajándék lesz a családnak a hír. szerencsére mandarin szezon van, remélem sok benne a vitamin, mert nyelem rendesen :) viszont sokaktól hallom, hogy az első hetekben fogynak, mert enni sem bírnak...én többet eszem mint valaha :(
2010. dec. 9. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elején nekem is puffadt a pocim, aztán a 10. hét környékén teljesen eltűnt a hasam, megszűnt a puffadás. Igazi terhespocim csak a 22. hét környékén lett végül!
2010. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak puffadás lehet,még annyira korai lenne,hiszen még csak egy pici pont az egész,ami a pocidban van.Gratulálok a picihez,ettől szebb karácsonyi ajándékot nem is kaphat a család.Vigyázzatok magatokra és egyél csak amennyi jól esik!Boldog babavárást!


26 hkm

2010. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kedves utolsó 26h kismama :) nagyon köszönöm Neked is, bízom benne, hogy csak puffadás, de ugye ez legyen a legkevesebb. a baba nem volt tervezve, védekezés mellett sikerült...így az örömnél szerintem csak a meglepetés lesz nagyobb :)


boldog babavárást és szép karácsonyt

2010. dec. 9. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!