Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen sikerült...

5 hetes terhesen sikerült ledöntenie az influenzának, lehet baja a magzatnak?

Figyelt kérdés
Pedig direkt beoltattam magam a többféle influenzavírust tartalmazó oltással...
2010. dec. 9. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:

huha....ha nincs lázad akkor nincs gond, ha pici lázad van akkor sem biztos, hogy baj lesz.Kúráld magad természetes módon, tea, méz, egyél sok fokhagymát úgy, mintha gyógyszer lenne.Napi 2-3ezer mg c vitamin, sok sok pihenés!

Szorítok nektek, ne izgulj, hanem pihenj, aludj amennyit tudsz!

2010. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lázat kell lenyomni,akár gyógyszeresen,mert az veszélyes,de egyébként nem!
2010. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Algopirint lehet bevenni láz esetén?
2010. dec. 9. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a háziorvosodat, én ezt találtam a betegtájékoztatón: "Terhesség/szoptatás: Terhesség során, elsősorban az első három hónapban és a terhesség utolsó 6 hetében, csak különösen indokolt esetben, fokozott orvosi ellenőrzés mellett alkalmazható."

Jobbulást, reméljük nem lesz semmi baj.:)

2010. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Panadolt vehetsz be.

2010. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!!! Hát remélem hogy nem, mert én ugyanebben a cipőben járok mint te...Nekem azt mondta a doki hogy első 12 hétben algopyrint ne vegyek be, én is panadolt veszek be ha lázam van, amúgy meg sinupret-et kaptam még a patikában. ez homeós. Hát egyenlőre nem érzem,hogy használna!

Boldog babavárást!

2010. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ajjaj, de attól az egy szemtől nem lesz bajom, amit a kérdés megválaszolása előtt vettem be ugye?
2010. dec. 9. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj, tuti nem lesz bajod!!az egyik barátnőm is bevett fejfájása miatt!nem lesz baja a babádnak!
2010. dec. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!