Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok! Hányadik hétig...

Lombikosok! Hányadik hétig jártatok a meddőségibe? Milyen gyakran volt uh az elején?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
A 3. hónap végéig kisérik figyelemmel a terhességet. UH-ra nem emlékszem, de tán havonta...
2010. dec. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Beültetés utáni 14. napon voltam vérvételen, ahol kiderült, hogy babát várok.

Utána 6 hetes terhesen kellett mennem uh-ra, ahol megállapították hivatalosan is a terhességet, megnézték, hogy nem-e méhen kívüli és meghallgatták a szívhangot. Utána megkaptam az elbocsátó szép üzenetet, azaz már nem kellett a meddőségibe visszamenjek. Az összes többi vizsgálat és uh már a saját nőgyógyászom intézte.

Annyi volt még, hogy a 12. heti genetikai vizsgálatról be kellett vinni nekik a leletet. Azóta nem voltam ott, majd ha a kislányom megszületik, utána kell nekik szólni, hogy minden rendben:)


jó egészséget

31 hetes lombikos

2010. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Engem is kidobtak a szívhang után, de jobb szerettem volna oda járni a 12. hétig.
2010. dec. 9. 11:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Hú, hát én meg pont fordítva voltam, alig vártam, hogy meneküljek onnan és ne úgy kezeljenek mint valami csodabogár lombikos, hanem normális terhesnek minősüljek és járhassak a saját nőgyógyászomhoz. Én nem is bántam, hogy 6 hetes terhesen "kidobtak" a meddőségiből, elég volt oda járni, olyan nyomasztó volt nekem amúgy is mindig az a hely:)

2010. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:) Nekem jó volt bemenni annyi idő után végre babásan :) És úgy bántak velem, mint a hímestojással, gyakran nézték a babát, így nem idegeskedtem annyit. Te hova jártál? Én a BMC-be.
2010. dec. 9. 11:43
 6/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem az első UH után, ami 6 hetesen volt és láttunk pulzálást, megkérdezte a doki, hogy akarok-e még egy UH-ra menni hozzájuk. Én akartam. Azután már átirányítottak a saját dokimhoz.

2010. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor kb. 8 hetesen voltál utoljára náluk, ugye?
2010. dec. 9. 11:46
 8/9 anonim ***** válasza:
A 31 hetes kismama vagyok. Én a szegedi Kaáliba jártam. Rendesek meg kedvesek, nem volt semmi bajom velük de akkor is rossz volt, hogy nekem oda kell járnom:)Én nem tudtam felhőtlenül örülni sem az én kisbabámnak,mert láttam azt a sok "szerencsétlen" párt akik babára várnak és nekem olyan rossz volt amikor szóba elegyedtem bárkivel a váróban, hogy nekem már sikerült, ő meg ki tudja mióta vár arra, hogy neki is sikerüljön. Szóval én nem szerettem "lobogtatni", hogy én már terhes vagyok ezért jó volt onnan már kiszakadni:)
2010. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én se újságoltam ott senkinek, csak magamban örültem. Meg nem éreztem magam annyira kivételesnek, mert tudtam, h az ott levők nagy részének feleannyit sem kell majd oda járnia a babáért, mint nekem. Csak a törődést és az örömöt szerettem az orvosom részéről, amit a sima rendelésem biztos nem kapok meg: "jaj, ne, megint egy kismama"
2010. dec. 9. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!