Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haspuffadás ellen ti mit...

Haspuffadás ellen ti mit csináltok? 5hetes terhes vagyok. Rennie Deflatin? Vagy valami más? Iszonyatos érzés. Meg nem tudom begombolni a gatyámat, mert emiatt nőtt a hasam.

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

kerülni kell a puffasztó ételeket

nekem az is bejött hogy alig ettem zsirosat.

bubimentes vizet ittam.

ha gyógyszert szeretnél bevenni szerintem kérdezd meg a háziorvost.

2010. dec. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem szednék be semmit. és ahogy első írta, figyelj oda az étkezésedre. van akit már terhesség alatt is puffasztanak olyan ételek amik előtte nem. a nadrágodat pedig ne gombold be, ha nem tudod, ne szorítsd el a hasadat. lehet kapni bandázsokat, amit a nadrág fölé vehetsz fel és nem látszik, hogy ki van gombolva a naci. vagy már most vehetsz fel terhesnadrágot. vannak olyanok, amiket már kispocinál is lehet hordani, mert állítható a dereka kicsitől egészen a bőig.
2010. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, ha nagyon nm bírod, akkor az Espumisan gyöngyöket nyugodtan szedheted, külön ki van emelve, hogy terhesek is szedhetik tartósan. Én is szedtem néha az előző terhességemnél, mert annyira fájt és kellemetlen volt.
2010. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megfogadom
2010. dec. 9. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!