Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10nap késés után megjött,...

Mónika87 kérdése:

10nap késés után megjött, első két nap minimális barnázás. Szerintetek ez miért van? Többi lent.

Figyelt kérdés
Aztán 6napig meg volt de nem olyan erősen ahogyan szokott.De a mellem be van dagadva,tegnap reggel hánytam egész nap gyenge voltam,fájt mindenem az ágyból sem tudtam ki kiellni.És ma már semmi bajom.Talán csak gyomor rontás volt?Vagy esetleg lehetek terhes még attól függetlenül hogy megjött?
2010. dec. 9. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj és kiderül ha - lesz a nődoki meg tudja mondani hogy lehetett-e baba v. más miatt volt.
2010. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de ha véletlenül baba volt és elment,akkor nem gond hogy nem voltam dokinál?
2010. dec. 9. 11:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem Ő tudni fogja és ha kell berendel egy uh-ra hogy megnézzék minden kiürült-e vagy maradt bennt valami.
2010. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Most voltam ilyen helyzetben, emileztem a dokimmal, azt mondta, ha nincs terhestünetem, és egyébként jól vagyok, akkor nem kell dokihoz menni, mert "a természet elintézte".

Nekem sem volt olyan erősen. (Bár én sajnos láttam a babát, abból jöttem rá, hogy volt egyáltalán, csak 4 hetes volt).


Szerintem tesztelj egyet, és ha +, akkor menj el, jobb megnézni.

2010. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Menses előtt voltak tüneteim,de aztán úgy gondoltam biztosan csak beképzeltem.Vagy lehet azért késett ennyit mert most ürült ki a fog.gátló a szervezetemből,augusztusban már nem szedtem,vagy azért mert meg akart tapadni csak nem sikerült?
2010. dec. 9. 11:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg csak annyira beképzelted, hogy "késleltetted" a mensid! Nálam két hónapja volt,hogy azt hittem becsúszott. Minden tünetem meg volt, a hajszálpontos mensim még késett is 3 napot. Aztán csak megjött!
2010. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már magam sem tudom eldönteni,de ha valami zsíros kajára gondolok azonnal elkap a hányinger,és egész nap aludni tudnék,most már tényleg nem tudom,hogy mi van:(
2010. dec. 9. 11:57
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel pozítivat teszteltem:)
2011. jan. 3. 11:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok! :o)

3.

2011. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. jan. 5. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!