Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik hánytak terhesség alatt,...

Akik hánytak terhesség alatt, milyen gyakran? Hányszor? A nem hányós napokon hogy voltatok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél nem volt a 12. hétig nem hányós nap....mindent kihánytam szinte amit ettem és sokszor savat is hánytam...arra emlékszem hogy egyszer megkívántam a fantát és még az orromon is az jött ki pár perc múlva :) A munkahelyemig épp h beértem első dolgom a hányás volt :(( lefogytam 6 kilót.....


Most viszont össz-vissz 4 szer hánytam :) és 10.héttől nincs is panaszom.

2010. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első 16 hetem az borzalamas volt, mindennap hánytam. Volt, hogy csak egyszer, volt hogy 10-szer és napokig, akkor jött a korház és az infúzió. Semmi sem segített. Ha kortyonként ittam vizet, az is kijött némi epével. Fogytam 5 kilót, nagyon gyenge voltam sokat feküdtem. Aztán 16 hetesen kezdtem érezni a mocorgást és jobban lettem. Azóta csak háromszor vagy négyszer hánytam, amikor ebéd után gyomron rúgott a picinyem. Most 37 hetes vagyok :)

2010. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jajj, nem lehetett egyszerű :S Minden nap hányni 3 hónapig :( De szerencsére akkor a babát nem zavarta :)
2010. dec. 9. 12:08
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem csak 3 hetem volt hányós,vagy inkább csak hányingeres.Szinte minden fura szagra felfordult a gyomrom de szerencsére hányni nem hánytam állandóan.Inkább csak borzasztóan rossz volt a közérzetem még akkor is ha éppen semmi szag nem csapott meg és sajnos a napszak minden időszakában.A 9 hét körül elmúlt,azóta semmi és még a szagokat is jól viselem.Kitartást!


26 hkm

2010. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Jöhetnek még válaszok!
2010. dec. 9. 13:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Valóban nem volt egyszerű, de a végeredmény lebegett a szemem előtt és az rengeteg erőt adott :) Korházi napok voltak a legjobbak, mert láttam, hogy a szobatársaim egymás után mentek szülni :))) Akkor nem zavart, hogy hányok, meg napi 2-3 infúziót öntenek belém, mert tudtam, hogy a végén valóra válik az álmom és végre anyuka leszek (7 év próbálkozás és 2 vetélés után).
2010. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:)
2010. dec. 9. 14:03
 8/12 anonim ***** válasza:

szia!

a hatodik hétig semmi,még csak émelygés se...aztán egyszercsak elkezdődött,minden reggelemet egy kiadós hányással nyitottam,(utána napközben többnyire jól voltam)olyan 11 hét környékén kezdtem fellélegezni,elmúlt,gondoltam én,majd egy héttel később kezdődött minden elölről,ezt olyan 15-16. hétig. Mára ott tartok,hogy kb 2hetente van egy olyan nap,mikor felkelni sem bírok,iszonyú fejfájás egész napos rosszullét.Most betöltött 20. héten járok,várom a jövőt:D

Mindezek ellenére akkor is azt szoktam mondani,hogy nagyon jó állapotosnak lenni:D

2010. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja,és a nem hányós napok,madarat lehet velem fogatni kb,és tele vagyok energiával:D
2010. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, jobbulást a továbbiakra :)
2010. dec. 9. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!