Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz baj, ugye? Mi a...

Nem lesz baj, ugye? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mikulásra teszteltem egy pozitívat,és kedden el is mentem orvoshoz,aki már látta a petezsákot,de még nem volt szívhang,így elküldött egy másik SZTKba UHra,és mondta,hogy jövő hét pénteken menjek el,aztán meg majd menjek vissza hozzá. Kb 7 hetes terhes lehetek.
2010. dec. 9. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem lesz.Még korai a terhességed és ezért nem látott szívhangot.A következő vizsgálatnál látni fogod a kicsi szívverését,sőt meg is hallgathatod!

Gratulálok a picihez és boldog babavárást kívánok!

34hkm

2010. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A legelső teendő: Nyugodj meg! Nincs baj :-)

Lehetséges, hogy csak 3-6 hetes a babucid? Mert, ha igen, akkor még nem törvényszerű, hogy hallható legyen a szívhangja. Főleg nem SZTK-s külső UH-val...

Olvasd el ezt: [link]

2010. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!kicsit megnyugodtam,csak már egy éve erre vártam!!!és azért nem tudom,hogy mennyi idős lehetek,mert sokszor rendszertelenül jött meg,így gondoltam,ha most sem sikerül,akkor már orvoshoz megyek kivizsgálásra.most kedden voltam,hogy pozi lett,és hüvelyi UHval nézte,és már petezsákot látott,de még szívhangot nem.
2010. dec. 9. 13:25
 4/9 ibagla válasza:
Én úgy tudom, a 6. héten az UH arra "való", hogy megerősítse a terhességet és megállapítsa, hogy a megfelelő helyen tapadt-e meg. A 8. héten végzett UH "hivatott arra", hogy szívhangot keressenek.
2010. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen Neked is!!!:)
2010. dec. 9. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Most várjuk első babánkat, mi is így voltunk. Már kétszer. Az előző terhességemnél nem látott szívműködést, később kontroll, közben végig paráztam hogy úristen baj lehet, hát lett is. Mostani terhességemnél is első UH-n nem volt szívműködés, megint kontroll, na most nem paráztam, szó szerint ELDÖNTÖTTEM

2010. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is voltam így már kétszer, most várjuk első babánkat. Az előző terhességemnél az első UH-n alig látott még petezsákot is, azt mondta köv. héten kontroll, végig paráztam hogy baj lehet. Hát lett is.

Mostani terhességemnél első UH-n petezsákot látott, megint csak kontroll. Csakhogy most nem paráztam. Szó szerint ELDÖNTÖTTEM hogy minden rendben lesz, és eddig úgy is néz ki, hogy minden ok, 16 hetes kismama vagyok. Hidd el, a gondolatnak teremtő ereje van. Nyugodj meg, fejlődik, kapaszkodik szépen a babád! Gratulálok!

2010. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok, bocsi hogy kétszer válaszoltam, valamit összevissza nyomtam, és ez lett a vége.
2010. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
semmi baj:) köszönöm szépen!!! nekünk is lesz az első babánk
2010. dec. 9. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!