Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg ciki, hogyha hízok?

Tényleg ciki, hogyha hízok?

Figyelt kérdés

A barátaim előtt eléggé szégyellem magam, mert szemben az ő alig 7 kilós, félidőig semmi hízásukhoz képest, én majdnem egy tízest szedtem már fel magamra és az arcom nagyon kikerekedett, nekem nem olyan kis formás előreálló pocim lett, hanem körbeérő, no-derék. Párom imád így és én is élvezem a terhességet, de már kaptam megjegyzéseket a nagy popómra és jóslatokat, hogy hogy fogok kinézni szülés után...

165 centi és 53 kiló voltam mikor kezdtem, tehát elég sovány, most a felénél tartok és minden rendben van velünk, védőnő, doki nem tartja rossznak ezt a sok hízást.


2010. dec. 9. 13:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen bár sablonszöveg, de nem barát..én nem szapultam a terhes barátnőm sosem, de elvártam, hogy más se engem utána...totál átalakul a tested, ugyanolyan sosem elsz, szóval csituljanak be!!!

Ne is figyelj rájuk, kerüld el őket ha bosszant

2010. dec. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ciki????Inkább cuki, mi mindig sokat viccelődtünk ezen,hogy milyen golyó voltam! Ne foglalkozz mással, ez nem sok!
2010. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki,ezen ne aggódj!Minden terhesség más.A párod imád,te jól érzed magad és ez a lényeg.Van egy ismerősöm aki 30 kg hízott.Szülés után fél évvel ugyan olyan vékony lett mint előtte volt.

34hkm

2010. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség ezzel jár,nincs mit szégyelned.Sőt legyél rá büszke,hogy terhes vagy,nehogy azzal foglalkozz,hogy ki mennyit hízott.Azokat is cikizik amúgy akik keveset híztak,pl én így vagyok,de nem érdekel.A lényeg,hogy jól érezd magad és egyél mindent ami jól esik.inkább az orvosra hallgass,mint a hozzá nem értők cikizésére.

Boldog babavárást!


26hkm

2010. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Jaj tényleg próbálj nem foglalkozni vele.Amúgy akkora bunkónak tartom aki ilyen megjegyzést tesz kismamára hogy mekkora s.gge lett meg mennyit hízott...Most attól neki könnyebb lesz? (márhogy a kismamának...) biztos nem...

Szerintem minden nő alapban tudja hogy a legjobb ha nem hízik 25-30 kilókat tehát nem hiszem h valakinek DIREKT célja minél többet hízni...és akkor onnantól semmi értelme a beszólásoknak mert csak xarul érzi magát az ember hogy nem egy Rubint Réka (elnézést attól aki szereti) hogy 5 kilót hízzon egész terhessége alatt összesen.

Egyébként én 15 kilót híztam, mindkét gyerekemmel, akárhogy étkeztem is. 9 hónapos korukra lement az egész. Addig meg kibírtam :) A férjemet meg nem zavarta :))

2010. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem foglakozz velük szerintem édes cuki büszke lehetsz hogy neked összejöt gyerek,irigykednek rád ne figyelj rájuk ha azt észre vezsik hogy nem érdekelnek tégedet kusba maradnak, szerintem normálisan izol segged nem nagy szülés után már lemenek kilok rolad
2010. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, kedves kérdező!

17 hetes vagyok, 5 kilót híztam és már cikiznek engem is. Még a védőnő is rám szólt, hogy vegyek vissza :-(

pedig nem kettő helyett eszek, mozgok, rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszek, és mégis.

Én visszaszóltam nekik, te se hagyd magad!!

2010. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes vagyok,és már 10.kilot híztam.Engem is szoltak már meg,de nem érdekel.Csak a jó dolgokat hallom meg.És kiélvezem minden pillanatot,a jó ételeket.
2010. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggodj,sajnos en is ebben a cipoben jarok,most vagyok 37+1 napos es mar 22 kilo van rajtam. Sajnos nem tudom nem eszrevenni magamon a hizast es az onbizalmam is a beka segge alatt. :( Abban remenykedem,hogy majd lemegy szules utan,na persze fogyokurazni eszem agaban sincs,amig szoptatok. :)
2010. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
En 18 kilot hiztam az elso terhessegemnel (60-rol 78-ra), a szules utan ugyanannyival jottem ki a korhazbol, mint amivel bementem, es 3 honap mulva mar csak 65 kg voltam. Ugyanis a nagy resze viz volt, nem hizas. Szoval ne foglalkozz a beszolasokkal. MIndenkinek mas a szervezete, valaki tobbet hizik, valaki kevesebbet, valaki jobban vizesedik, stb. Ha nem eszel ketto helyett es odafigyelsz a kajakra (sok gyumolcs, zoldseg, ahogy irtad is), akkor szules utan par honappal mar nem lesz rajtad semmi plusz.
2010. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!