Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bújjak ki a családi...

Hogy bújjak ki a családi ünneplés alól terhesen, ha betegek a vendéglátók? Még nem mondtuk el a terhességet és nem is akarjuk, mert még nem tartunk ott.

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Az ivást könnyü elkerülni és valljuk be két cent még nem a világ


nem kell érte lepontozni pl. a berentzen alma 24C körül van abból két cent nem árt nektek.


Szerintem nem kell feltünően vigyázni mindent lehet enni csak nyers tojást nyers húst nem.

Valószinütlen hogy a feles után tojáslikőrt és tatár beefsteak-et tálaljanak.


Mi se mondjuk még el... majd január végén.

2010. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlaggódni a terhességet!

Ha beteg a kolléganő menjek betegre nehogy elkapjam, beteg vevő jön az üzletbe ne szolgáljam ki mert elkapok valamit?

Nem is biztos hogy elkapod, és karácsony még 2 hét, addig bőven meggyógyulnak!

2010. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Milyen betegségük van? Influenza vagy ilyesmi?

Két megoldást tudok: bevalljátok, és akkor meg fogják érteni, vagy pedig füllentesz. Mondjuk azt, hogy beteg vagy...

2010. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondd azt,hogy nem érzed jól magad.Fejfájás,hányinger,hőemelkedés...stb.És ezzel igazat is mondasz.Aztán pár hét múlva elmondhatod,hogy miért érezted rosszul magad. :)

Hány hetes leszel addig,még várni akartok vele?

2010. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom ez egy elég nehéz feladat és attól tartok megbánthatod őket azzal,ha valamilyen félrevezetéssel akarsz kibújni az ünneplés boldog percei alól.

Bár nem tudom mennyire fontos nektek a karácsony,de én nem tudnám megtenni.Talán inkább elmondanám,hiszen akkor odafigyelhetnének rátok és az ünneplést sem kellene megcsorbítani.

2010. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!!

Előrebocsátanám, hogy nagyon sokat vártunk erre a babára és ezért lehet, h túlaggódok mindent. Nem szeretném magam felesleges veszélyeknek kitenni, sem alkoholt inni (erről nem is kérdeztem, de teljesen jogos a megérzés: erről is szó van, ezt is ki szeretném kerülni..) Nem karácsonyi buli, előbb lesz, 7,5 hetes leszek addigra még csak.

2010. dec. 9. 13:44
 7/11 A kérdező kommentje:

Szóval NEM a karácsonyozást akarom lemondani. Nem tudom pontosan, mi a bajuk, megfázás, influenza vagy valami ilyesn

mi.

2010. dec. 9. 13:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Én megértelek, nyugodtan mondd le, hogy rosszul érzed magad, stb. Bármit ki lehet találni.

És bár lehet, az orvos is megengedte, én sem fogok alkoholt inni karácsonykor, bort sem.

2010. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha aggodsz mondd le, megértem hogy nem akarsz kockáztatni.

Mi 5 évet vártunk a babákra, lombikkal lettek, és amikor sikerült és valaki beteg volt, anyu, apu, akkor ő inkább nem is jött csak akkor amikor meggyógyult.

Monnd hogy nem érzed jól magad , és kész.

2010. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi, muszáj lesz ezt csinálni, bár az utóbbi időben gyakran voltam "beteg" hasonló okból.
2010. dec. 9. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!