Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gyűrűs inga-teszt kinek...

A gyűrűs inga-teszt kinek jött be és kinek nem?

Figyelt kérdés

A lényege, hogy a karikagyűrűdet egy cérnára kötöd és a hasad fölé tartod. Próbálsz nem mozogni, aztán az "inga" megmutatja, hogy kisfiút vagy kislányt rejt a pocakod. Ha jobbra-balra leng, akkor fiú, ha kőröz, akkor lány.

Aki már tudja a babája nemét, próbálja ki és írja meg az eredményt, nagyon kíváncsi vagyok :)

Köszi előre is!

Ha nem a hasad, hanem a bal csuklód fölé tartod (csukló belső oldala), akkor meg sorban mutatja a gyerekeid nemét. Ez a része nekem bejött, szépen mutatja a kisfiamat, most másodikra kislányt jósol, de neki még nem tudjuk a nemét...


2010. dec. 9. 14:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jobbra-balra lengett, kislányom lett. Sógornőmnek kőrbe ment, kisfia lett.

Szóval épp ellentétesen, ahogy írtad.

Viszont azt eltalálta a gyűrű, hogy ellentétes nemű babánk született. :):)

A csuklóm felett egy fiút és egy lány mutatott. Hát az első babám lány lett. :)

Szóval nekem össze-vissza mutatott mindent, de biztos vagyok benne, hogy valakinek ez is bejött, mint ahogy a kínai naptár is, amely szerint fiamnak kellett volna lennie. :)

2010. dec. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az inga és a kínai naptár is kislányt jósolt elsőnek, és kislányom született.Lassan 3 hónapos. De szerintem inkább játék az egész.50 % az esély arra, hogy eltalálja.Igaz, az inga akár a hasam, akár a csuklóm fölött csináltam, mindig lányt jelzett, kb. óvodás korom óta, akárhányszor csináltam.
2010. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2 kislányt jósolt, mindig!!! eddig egy fiam van...

nem jött be...

2010. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Pocak fölött egyértelműen, többször fiút jelzett. Lányom lesz, 3 orvos is tutira állítja.
2010. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én már 14 éves koromban megcsináltam ezt a tesztet, egy lányt és egy fiút jelzett. Azóta többször ugyanez jött ki. 20 évesen szültem meg a lányomat, 15 évvel később a fiamat. Nekem bejött.
2010. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Érdekes, ez eddig nagyon vegyes :) Várom még a tapasztalatokat!
2010. dec. 9. 16:03
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még középsuliban csinálták a csuklóm felett.7 gyereket mutatott ki,4 fiút és 3 lányt.Most várom az elsőt és többet nem szeretnék,mert ez is későn érkezett.Tuti nem fogok még 6 gyereket szülni :)

34hkm

2010. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
38%
anyukámnak nővéremnek bejöt jövőben rmeélem nekem is fog nekik 1 fiú és 1 lányt muatot nekem 2 lányt
2010. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Szia:hát nekem a kínai naptár lányt mutat,anyósom pedig kiingázta hogy lány lesz,és a párom is biztos benne hogy lányunk lesz.most 9 hetes terhes vagyok szóval még nem tudjuk hogy végül mi lesz,de most már szerintem is lány lesz.szerdán megyek ultrahangra de szerintem még nem fogja tudni megmondani a doki.ha megtudom a baba nemét akkor megírom.de szerintem van valami ebbe az ingázásba :)
2010. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A csukló fölött 1 lány egy fiú.Van egy 4 éves kislányom és egy 24 hetes pocaklakóm, aki kisfiú.

Nekem bejött.A kínai naptár viszont nem.Nekem is van egy nem reprezentatív felmérésem.Hol mozdult először?Jobb oldalt v. középen-fiú, ha bal oldalt lány.Ez is igazolódik a környezetemben, de itt is kérdeztem már, nagyon vegyes az eredmény.

2010. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!