Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején milyen...

Terhesség elején milyen köhögéscsillapítót ajánlanátok? Ma Ti is többet hánytatatok (talán időjárás változás)?

Figyelt kérdés

Terhességem elején vagyok és köhögési gondjaim vannak. Amiket nézek, hogy köhögéscsillapító, stb., rá van írva, hogy a terhesség első 3 hónapjában nem javalt.

Tudnátok ajánlani valamit?

Ráadásul ma többet hánytam, mint eddig.

Köszönöm.


2010. dec. 9. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Stodal szirup, ez homeos.

Tantum verde pasztilla, én 7 hetesen ezt szedtem, amikor mandulagyulám lett.

Hagymateát is főzhetsz

Méz

Házi karamell ( cukor lepirít, tejjel felönt, elkever)


Hány hetes vagy?

2010. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

5 hetes vagyok.

A hagymateát simán hagyma megpucol és főz kell készíteni?

Tejet sajnos epém-májam miatt nem lehet.

Köszönöm.

2010. dec. 9. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:
vÖRÖSHAGYMA TEA: 1 fej vöröshagyma megmos és leszed a külső vörös héja( csak ezt használd). 2-3 ek cukrot megpiritasz, majd felöntöd vízzel, ha elolvadt a cukor benne bele teszed a vörös hagyma héját és 5-10 percig kis lángon főzöd. Majd bögrében amilyen melegen lehet megiszod. Antibiotikus hatása van és köhögés csillapító.
2010. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Stodal tényleg nagyon jó, nekem segített. Csak tartsd be a homeopátiás szabályokat, semmi mentol, még a fogkrém se legyen mentolos és fém kanál ne érjen a sziruphoz, csak műanyag. És előtte-utána fél órával ne egyél. Én kis vizet ittam utána, mert az íze szörnyű, de tényleg nagyon hatásos. Jobbulást! 8 hkm
2010. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is babát várok, néhány napja rendetlenkedik a torkom, nekem a hársfa-kamilla tea kombináció jött be + mentolos negró, ha meg bírod enni a mézet, reggel és este egy kanálnyi csak úgy simán csodákra képes.

2010. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jótanácsokat!

Szerencsére a torkom nem fáj, de szabályszerűen fuldokolva csúnyán köhögök és néha nem bírok megszólalni, csak ha a hangomat megköszörültem, mert bevagyok rekedve.

Kislányom szeptemberbe kezdte az ovit, azóta már hazahozott mindent.

Amikor teherbe estem szedtem szerencsémre Summetrolint.

2010. dec. 9. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!