Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mire számítsak,...

Szerintetek mire számítsak, mikor fog megszületni?

Figyelt kérdés
A menstruációm pontos volt mindig, febr. 3-ra voltam kiírva, de az UH mégis mindig 2-3 héttel előrébb mutatja a babát. Amikor a 18 hetes UH-ra mentem, akkor 20 heteset mutatott, amikor 29 hetesen mentem (menstruáció szerint), akkor 32 hetesnek mutatta magát. Így a szülés dátuma elég sokat változhat.
2010. dec. 9. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem január elején legyen kikészitve a csomid kézközelbe és január közepétől számithatsz rá bármikor:D
2010. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól, hogy pontos volt mindig a vérzés, az ovuláció ideje még lehetett korábban, mondjuk egy héttel. A mérések meg simán tévednek picit.


Második gyerekemmel nálunk is két héten ment a huza-vona. Aztán megszületett a kisasszony, amikor jónak látta. :o)

2010. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én pontosan tudom az ovut és nekem is egy héttel nagyobb a baba. kíváncsi leszek, hogy mikor érkezik :) Mindenesetre január közepén már nem árt ha fölkészültetek mindennel.
2010. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!