Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs étvágyam. Volt így valaki?

Nincs étvágyam. Volt így valaki?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok és fogytam 2 kg-ot, mert semmit nem tudok enni. Ha ránézek bármire rosszul vagyok. Mit csináljak?
2010. dec. 9. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit, nyugi, a babának nem lesz baja. Ami tápanyagra szüksége van, azt elveszi Tőled. Tudom, ijesztően hangzik, de hidd el, hogy nem lesz semmi gond. Én 12 kilót fogytam, soványabban mentem szülni, mint ahogy teherbe estem. A babának nem lett semmi baja, ma már elmúlt 2,5 éves.
2010. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj.Elég sok kismama van így ahogy te is.Azt egyél amit esetleg megkívánsz.Ne aggódj semmi baja nem lesz a babádnak.
2010. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem végig sem volt étvágyam! A napi 3 étkezést tartottam és végig szedtem a Femibiont. Kb. 12kg-t így is felszedtem, de le is ment gyorsan szülés után. Szerintem nincs okod aggódni, úgy is csinálnak időnként labort, ha az rendben és a baba is az uh-kon láthatóan szépen fejlődik, akkor minden rendben.
2010. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az nem baj ha nem eszel, inni viszont igyál, legalább 2 liter folyadékot. Ha kávézol + két pohárral.

Ha elmúlik ez az állandóan rosszul vagyok időszak, étvágyad is lesz, majd akkor próbálj minél több gyümölcsöt és zöldséget fogyasztani. Persze leginkább azt amit a szervezeted diktál, hagyd h irányítson.


Szép babavárást.

2010. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6-9 héten én sem tudtam enni, szinte folyamatosan émelyegtem, de sokszor apró falatokat eszegettem, és kortyonként ittam a gyümölcsleveket... így is 3 Kg-ot fogytam, de mostanra (11 hetes vagyok) már 1 Kgt vissza is jött, és tudok enni rendesen, igaz egyenlőre nincs nagyobb érvágyam, de ezt nem is bánom :)
2010. dec. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!