Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitene valaki? szerintetek?

Segitene valaki? szerintetek?

Figyelt kérdés
23 hetes pocakosan vas miatt borzaszto szorulásom van!Laevolac sztirupot hogy kell szedni?hogy szeditek?hogy beáljon a wc-és!2-3 naponta tudok menni csak!minden nap?Mira Ferenc gyogyvizet lehet inni kismamáknak is?vagy valami nagyon jo és gyor tanács ami jo!köszike
2010. dec. 9. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

En rengeteg gyuolcsot eszem,majdhogynem csak gyumolcson elek es napi 2x van szekletem.

Az elso trehessegnel en is szorulassal kuzdottem.

2010. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a narancs, kakaó kombináció vált be. Reggel 1 pohár meleg kakaó, fél-egy óra múlva pedig narancs vagy alma. Nálam tuti a recept:)32 hkm
2010. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Mg-t kell-e szedned, nekem az is lazította a székletem. Bár nekem elég sokat kellett szednem, 3*2 mg citricit szedtem.
2010. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a DM saját márkás aszalt szilva levét ittam. Nekem olyan szinten volt wc gondom, hogy 4-5 naponta tudtam menni. De ha ittam az aszalt szilva léből, nem sok idő kellett és mehettem... Elég jó árban is van, finom is, és én nem ittam annyiszor, ahányszor az adagolásán szerepel.

Más nekem nem segített:)

A magnézium is jó állítólag, de én hiába ettem napi 1500 mg-t, semmit nem ért ilyen téren:)

2010. dec. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a lekvár is segíthet, de az előttem szóló válasza szerintem biztos jó lehet, a szilvalé! Tele lehet rostokkal.
2010. dec. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy kismamának laevolac-ot nem szabad innia, mert vízhajtó hatású!
2010. dec. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!