Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy férfi lehet terhes?

Egy férfi lehet terhes?

Figyelt kérdés

Minap kapcsolgattam a Tv-t és fél füllel halottam ,hogy ilyenről beszéltek és mondták ,hogy nem kizárt egy férfi terhessége.

Szval tényleg igaz?


2010. dec. 9. 21:04
1 2
 1/14 anonim válasza:
7%
Természetesen. Van egy ilyen svarcenegger film is.
2010. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

te valamit félre hallottál.

gondterhes max...

2010. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem, a férfiaknak nincs sem méhe, sem petefészke. Olyan viszont van, hogy valaki levágatta a melleit, mondván ő inkább férfi lesz, de a belső női nemi szerveit meghagyta, így egy gyereket ki bírt hordani.

Ennek az etikájáról inkább ne beszéljünk, de a terhesség csak méh és petefészek segítségével jöhet létre.


Méhen kívüli terhesség létezik nőknél, de ahhoz is érett pete kell és az rohadt veszélyes dolog, műteni kell azonnal. Szóval ilyen módon a gyerek nem tud kifejlődni, csakis a méhben.

2010. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
47%
Persze,én is az vagyok.Születésem óta hordom a piciket,az meg már más kérdés hogy átadom,meg hogy nem én szülöm meg:DDDDDD
2010. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Humanoid egyedeknél kizárt, talán reptoidoknál.
2010. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
igen lehet, de csak álterhes, de ugyanúgy hány, émelyeg, kíván dolgokat: [link]
2010. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

"Rendkívüli esemény történt Rátóton. Rozi, nemrég született kisfiának a Józsi nevet adta, szakítva azzal a szokással, hogy a faluban minden férfit - a tanácselnök után - Bélának hívnak. Józsi felnő, akár a többi gyerek, de mindig kilóg a sorból. Hosszú ideig nem érdeklik a lányok, majd mikor összejön Ágikával, csodálatos módon ő marad terhes."


A legényanya c. magyar film. Nézd meg, ha akarsz akkorát röhögni, mint én a kérdésen.


BÉLÁIM TÚLTÓLTUK!!!

2010. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 blex válasza:
basszus, mondd, hogy te nem maszturbálsz védekezés nélkül! mindenki azt hiszi, hogy elég egy zsebkendő, aztán csodálkoznak, amikor abortusz lesz belőle...
2010. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze. Gondterhes.
2010. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
Te vagy nagyon buta, vagy nem lehetsz több 8 évesnél.
2010. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!