Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem látszik a hasamon...

Miért nem látszik a hasamon hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok és a hasamon csak akkor látszik hogy terhes vagyok mikkor állok.Ha ülök olyan mintha csak kövér lennék és log a hájam.Nem feszes csak ha állok de akkor is alól megtudom fogni a hájam.Nem lesz feszes a hasam és miért van így??,
2010. dec. 9. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


....36 hetesen gyere vissza és olvasd el újra a kérdést....:)) (Merő jóindulatból írom)

2010. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem se látszott sokáig. Sztem ez alkati kérdés, valakinek már az elején gömbölyödik a pocakja, valakinek meg észre se lehet venni. De ne aggódj, majd az utolsó pár hétben már látszani fog és addigra ki is simul és feszül rajta a bőr. Úgyhogy testápolózd majd sokat.
2010. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Első babámnál én is így voltam, azt hittem szép nagy a pocim, de igazából nem is látszott.. :-) Aztán kb 23hetesen úgy beindult a növés, le sem akart állni. Ne aggódj, meg fogsz lepődni. Most a második babámnál még csak 12hetes vagyok, de akkora a hasam, mint a fiamnál kb a 6.hónapban. Lehet befelé forduló a méhed is, és akkor később, és kisebbnek látszik a pocak. Nekem is ilyen. Azért a bab jól érzi ám magát odabent, és ez a lényeg nem a hasméret!!
2010. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen az a lényeg hogy a baba jó érezze magát csak azt hittem hogy számít mekkora a hasad mert akkor nagyobb a hely a mozgásra.
2010. dec. 9. 22:06
 5/11 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy nincs hatalmas pocakod!! Én 5 hónap után nem láttam a szülésig a nemi szervem. Szenvedtem! amikor bekerültem a kórházba a szülésznő megkérdezte ikreim vannak-e!!
2010. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En ikreket varok, megis csak a 17. heten kezdett el latszani a pocim. De meg akkor is eleg picike volt. 20.het utan indult be nagyon gyorsan a novekedes. Szoval ne aggodj emiatt, lesz ez meg igyse! :)
2010. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt, még korán van nagy pocihoz:) Bár 20 hetesen nekem is volt már pocim, de aki nem tudta, lehet annak nem volt egyértelmű.
2010. dec. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha alapból volt egy kis pocid, elég későn kezd látszani. Rajtam a 28-30. hét körül kezdték el kívülállók észrevenni, pedig végül 3800 g-os kislányt szültem.
2010. dec. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok és még mindig jóformán csak én látom. Elég vékony voltam.
2010. dec. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

detto ugyanez:)(még ennyi idős terhes is vagyok)

Én is szeretném,ha jobban gömbölyödne,de már a terhességem legelején rájöttem,hogy vigyázz,mit kívánsz...

Ugyanis az első pár hétben nekem semmi bajom nem volt,se émelygés,se rosszullét,semmi. Én kis naív meg azért "szerettem"volna,ha történik valami...Mai napig vannak olyan napok,mikor nem bírok felkelni,csak hányni és feküdni...

Meg rajtam mondjuk alapból volt egy kis husi a hasamon(védőnő szerint kicsi,szerintem sok:P) szóval szerintem nálam ez az oka a "pocaktalnságnak"

2010. dec. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!