Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a babát eleinte...

Milyen érzés a babát eleinte érezni?

Figyelt kérdés
majdnem 20 hetes terhes vagyok már, érzek is valamit néha de nem vagyok benne biztos, hogy az a baba. Pedig olyan jó lenne tudni!
2010. dec. 10. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha kis buborekok mozognanak a hasadban. En sem tudtam, hogy az, csak az ultrahang kozben is ereztem es akkor lattam is hogy mozog, es akkor tudatosult, hogy az a pici. Ez ugy a 16. hettol volt.
2010. dec. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is érzem a buborékolós valamit ami csak pár hete van, csak mivel kezdő vagyok nem tudom ez az-e. Holnap megyek ultrahangra, remélem én is megvilágosodok :-)
2010. dec. 10. 01:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ezt a bizonyos buborékolást vártam, mert mindenhol ezt olvastam:) De nem éreztem ilyet, sokkal inkább nagyon gyengén, hogy mocorog valaki bennem:) És nem tudtam, hogy most beképzelem magamnak vagy tényleg így van, annnyira gyengén éreztem még.
2010. dec. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem buborékot,hanem egyfajta csikis,kapirgálós érzésem volt :)
2010. dec. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát a buborékolás nálam is elmaradt,pedig itt szinte mindenki azt írta.Én határozottan éreztem a baba mocorgását,olyan volt mintha egy egy kis labda csúszott volna a pocakomban.A 16. héttől éreztem,a 18.-on már kívülről is érezhető volt.

34hkm

2010. dec. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sem buborékolást érzek. Inkább olyan, mintha belülről valaki finoman nyomkodná az ujjával a hasamat. És egyre erősödik... 18 hetes első babás kismama
2010. dec. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nekem 1 buborék volt 16 hetesen, utána már a rúgást éreztem. De azt ahhoz tudnám hasonlítani mint mikor megrándul vmilyen izmod. 32 hetes
2010. dec. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Snapette ***** válasza:

Buborékot én sem éreztem, 16 hetesen egy nagyon határozott kis rugást éreztem. Ugrottam is tőle egyet, olyan furi volt. Mintha valaki megbökte volna a hasam egy ujjal, csak éppen hogy belülről. Valóban az izomrángáshoz hasonlít leginkább, csak annyira belülről jön, hogy nem téveszthető össze vele. 20 hetesen már néha látszik is, legalábbis nekem látszik kivülről is, mikor lendületesen rugdalózik.


21+5

2010. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Első baba:határozott rúgás a bal oldalon-:)Nem lehetett eltéveszteni.

Második baba:Pici izomránduláshoz hasonló érzés köldöknél fent.

2010. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is az izomrángáshoz hasonlító érzés volt, teljesen lent bugyivonalnál.

A mai napig nem értem a buborékos megfogalmazást :(

2010. dec. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!