Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen Kismama tornat/jogat/DV...

Milyen Kismama tornat/jogat/DVD-t tudtok ajanlani?

Figyelt kérdés
Ami kismama torna/joga tanfolyamot a neten talaltam, mind vagy d.e. 11kor vagy d.u. 3kor van, es en mint dolgozo ember nem tudnek elmenni rajuk. Mar kismama torna DVD vasarlasra is gondolta, tudtok ajanlani valamilyet? Egyebkent setalok, de ugy erzem meg tobb mozgas nem artana (dokim is beleegyezett).
2009. jan. 20. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Kállai Ildit használtam. Sztem jó.
2009. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én rékáztam, az is klassz.
2009. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszi a valszokat!Minden jot :))
2009. jan. 20. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is rékázom (Rubint R.: Légy bombajó kismama!), ezen kívül pedig, ha lazítós-nyújtós relaxációs gyakorlatokra vágyom, akkor a Béres Szandra féle Változz vissza c. DVD-re tornázom. AZ eleje kismammtorna, bár ez a címéből nem derül ki!!! Nyugis zenére megy, inkább helyes testtartás, nyújtás van a központban, és hogy minden testrészed mozogjon egy kicsit, inkább jóga szerű, a légzés nekem önmagában elég, ha egy nehéz nap után relaxálni vágyom.

Kállai Ildit még nem próbáltam, de nagyon dícsérik az ő DVD-jét is!

2009. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!