Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kombinált teszthez hüvelyi...

A kombinált teszthez hüvelyi vagy hasi ultrahangot csinálnak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hasi
2010. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kombinált teszt nálam így volt: dokim megcsinálta a 12. heti uh-ot az sztk-ban, ez hüvelyi volt. A vérvételhez vinnem kellett másnap a kórházba ezt a leletet.
2010. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem mindkettőt csináltak
2010. dec. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nagyon nem szeretném a hüvelyit de ezek szerint mindenhol változó:(
2010. dec. 14. 17:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a múlt héten csinálták és hasi volt. Rögtön át is küldtek a laborba vérvételre. Most pénteken lesz meg az eredmény.
2010. dec. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne félj a hüvelyi uh-tól, ha ügyes a doki, nem is fogod érezni. A babó szempontjából meg mindegy, nem lesz tőle semmi baja a világon. Nyugi!
2010. dec. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
tényleg ne félj!A figyelmed úgyis a monitorra irányul,hogy lásd a kicsit és pik-pakk túl leszel rajta!Személy szerint nekem a kacsa sokkal rosszabb élmény!
2010. dec. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Igen a baba a legfontosabb ha azzal jobban látják akkor jobb ha úgy csinálják.:)
2010. dec. 15. 10:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Na látod! Így kell hozzáállni! :) Nem akarlak elkeseríteni, de sok kellemetlen vizsgálat van a terhesség alatt, én ilyenkor mindig a babámra gondolok, Érte pedig bármit kibírok! :) Mikor mész?
2010. dec. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelyi volt,én is úgy féltem előtte,de teljesen alaptalan volt,mert még csak kellemetlennek sem mondanám.A rákszűrés sokkal rosszabb volt,ezt meg sem éreztem.
2010. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!