Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kezdjem el? Járok egy...

Hogyan kezdjem el? Járok egy szakrendelőbe terhesgondozásra,16. ker-ben.29 hetes vagyok, és orvost szeretnék illetve kellene már választani a szüléshez.

Figyelt kérdés

Kizárólag a Máv-ban (ÁEK) szeretnék szülni, már ki is néztem a dokit, mivel a terhesgondozó orvosom nem vállal

Szóval hogy induljak el, hogyan vegyem fel a kapcsolatot az újjal? És ezentúl hozzá kell járni, vagy meddig kell a régi dokimhoz?


2009. jan. 20. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha kinézted a dokit akkor annyit kell tenned,h. mostantól hozzá mész. Ha magánrendelése van akkor kérsz egy időpontot ha nem akkor egyszerűen megtudod,h. mikor rendel és odamész. Utána meg megbeszéled vele,h. mit szeretnél. Egyszerűen elmondod neki,h. a régi dokid már nem vállal és szeretnéd ha ő segítene a szülésnél, ennyi.

Ez volt a kérdésed? Jó az ÁEK én is ott fogok szülni kb. 5hét múlva.


Üdv

2009. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is a 16kerbe járok sztkba, mert ott van a hivatalos terhesgondozás, Ő vezeti a kiskönyvet, valamint van a szülész orvosom Kistarcsán. Mivel mind a kettő UH-z ami tegyük hozzá nem a legjobb, lassan búcsút kell(ene) vennem az sztk-s dokitól, csak azt nem tudom, h egy kórházi szülész főorvos is ugyan olyan terhesgondozás-e mint az sztk-s. :) sajnos nem igazán tiszta ez a terhesgondozási dolog. Az ember járhat 6 helyre, és nem biztos, h az egyik doki elfogadja a másik vizsgálati eredményeit.
2009. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Sztem mindenki oda megy ahova akar és amikor akar. Persze ha a doki vállalja.

Én eredetileg miskolci vagyok, eleinte még dokihoz is odajártam az SZTK-ba mert őt ismertem. Mivel már dunakeszi lakos vagyok ide vagy vácra kéne járnom terhesgondozásra hivatalosan ehhez képest egy honvédos dokihoz járok és az ÁEK-ben fogok szülni.

Lényeg az,h. bárhová mehetsz az országban ellátnak csak annyi,h. a dokival beszéld meg vállal-e.

2009. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!