Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rákszűrésre nagy gond ha csak...

Rákszűrésre nagy gond ha csak másfél év múlva tudok menni?

Figyelt kérdés
Októberben voltam utoljára. 2009-ben. (akkor volt 6 hetes a kifiam) Viszont most jutott eszemben h nem mentem 1 év múlva. Most pedig nagy projetben vagyunk. 2 hét múlva költözünk 200 km-re. Pakolás megy ezerrel, albérletbe adtuk ki a lakást, annyi dolgot kell intéznem,és úgy gondoltam h ide a nődokimhoz már nem megyek el, hanem keresek egyet az új helyen. Mi a véleményetek? Januárban kutatnék fel egy nődokit. Az nagyon soká van? Panaszom nincs.
2010. dec. 13. 11:57
 1/5 A kérdező kommentje:
okt. 28-án volt egy éve a rákszűresem. Most január közepén tudnék menni. tehát nem egész 1 év és 3 hónap...ugye ez nem nagy gáz?
2010. dec. 13. 11:59
 2/5 anonim ***** válasza:
nem gond, de amint tudsz, menj el
2010. dec. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha nincs semmi bajod, akkor egész életedben nem kell menni. :o)

De ezt csak akkor tudod meg, ha elmész. :-))

Ez nem közelező vizsgálat, csak érdemes, a te érdeked. Semmi bajod nem lesz, ha csak az új helyen mész majd el dokihoz.

2010. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fognak megbüntetni, hogy nem mentél el, szerntem belefér a január, nekem is volt, hogy 2 év után mentem el egyszer. Ezzel addig nincs is gond, amíg nincs baj, de hosszú távon azért nem éri meg elhanyagolni.
2010. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hogy 3 évig nem voltam mert épp nem volt dokim és úgy jött ki a lépés. Amikor mentem mondták hogy háát kellett volna, de nagyon nem toltak le. Nem az számit sztem hogy pont 1 évre menj, hanem hogy rendszeresen. (Szóval ne csak 3 évente mint én vagy soha, mint sokan mások...)
2010. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!