Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől is hallható a...

Hanyadik héttől is hallható a szívhang?

Figyelt kérdés
Már annyiféle dolgot olvastam itt, és most már nem tudom melyik az igazi.A 6.héttől kezdve a 9.dikig volt itt minden.Én úgy tudtam, hogy csak a 9.ediktől lehet hallani.Mis is az igazság?
2010. dec. 14. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamnak héthetesen (szerintem akkor még csak hathetes volt) már volt szívhangja. Egyébként én úgy tudom, hogy valójában tényleg a 6-7. hét környékén kezd el dobogni az embriók szíve.
2010. dec. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A megfogantatástól számított 21. napon indul be az embrió szíve. De mivel a megfogantatás pontos napját senki sem tudja (még az inszemesek sem, hisz nem tudod, mennyi ideig vándorol a megtermékenyült petesejt, amig beágyazódik a méhfalba), így csak azt szokták mondani, h a 6. HÉTTŐL. Van akinek a 6. héten már van szívhang, van akinek csak a 7. vagy a 8. héten van. (ez azért van, mert a megtermékenyülés napját nem lehet tudni pontosan).
2010. dec. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A 6.het elso napjatol hallhato.Az orvosom ezt mondta.
2010. dec. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2010. dec. 14. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 7+4 hetesen hallottuk először, de tegyem hozzá hathetes uh-n nem voltam, mert előtte voltam 4+4 , és 5+4 hetesen is...és akkor azt mondta a doki, 2 hét múlva már lesz szívhang volt is:D

Most vagyok 12+2 hetes, holnap megyek a genetikai uh-ra..remélem ott is rendben lesz minden! Üdv

2010. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem már hat hetesen hallható volt..
2010. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!