Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen időközönként illik a...

Milyen időközönként illik a méhszáj zártságát ellenőrizni? Mikor nézik először?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok, de még senki nem kukucskált be. Legközelebb tuti mondani fogom, mert elég sokat keményedek a magnézium ellenére is.
2010. dec. 14. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 23. héten volt először ilyen vizsgálat.
2010. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem nem nézték sosem, pont a kiírt napon szültem, akkor nézték meg először.
2010. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


nekem a 22-ig hétig szerintem 2-3x is nézték. Semmi rendellenességem nem volt, semmi nem utalt arra, hogy nyitva legyen, de a dokim nézte.


Szerintem ez függ az orvostól is

2010. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha panaszaid vannak, nézni kéne mindenképpen. Nálam így volt: 7 hetesen, mikor megállapították a terhességet, 13 hetesen, mert görcsöltem, aztán 24 hetesen, 28 hetesen, és most 33 hetesen nézték. A 36. héttől elvileg már hetente fogják.
2010. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Havonta mikor mentem a dokihoz megnézte+uh. Szerencsére alapos a dokim:)
2010. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elso babaval 16 hetesen neztek eloszor, de azert, mert problema volt a terhesseggel, egyebkent nem neztek volna, mivel nem volt semmi gond, igy a kovetkezo mehszajvizsgalat szulesnel volt. Ez kulfoldon tortent.

A masodik babaval pedig 28 hetesen vizsgaltak eloszor,utana rendszeresen, de ez csak amiatt, mert kozben Magyarorszagra koltoztunk es ugy vettem eszre, hogy annal a dokinal ez rutin volt.

2010. dec. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A terhességem elejétől nézi az orvosom,így kezdi a vizsgálatot.4 hetente járok hozzá.

34hkm

2010. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én most a 3. babámat várom, és szerencsére csak a terhesség végén szokta megnézni a dokim. De amikor megnézi aznap meg is szoktam szülni..
2010. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Első babás 23 éves kismama vagyok és én 24 hetes vagyok és nekem is minden alkalommal megnézni a dokim!!!

minden rendben szokott lenni,megállapítja,hogy zárt!!!

Sztem is szólj!!!

Boldog babavárást!

2010. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok,és minden alkalommal.Engem megnyugtat...
2010. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!