Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki nem hányt az elején, a végén viszont igen, vagy legalábbis rosszul volt?

Figyelt kérdés

Másodikat várom. Vele nem hánytam az elején (az elsővel igen). Most a 31. hétben vagyok. Tegnapelőtt reggel visszajött a reggelim. És hányingerem van néha-néha. De a gyomorsav miatt sokszor.

Normális ez?


2010. dec. 17. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Miert ne lenne normalis??? Nincs hely a pocakban, az osszes belso szerv el van tolva mashova, a gyomor is feljebb van, nyomja a gyerek, ezert is eg a gyomrod. Kevesbbet kell enni es gyakrabban, meg szedjel Rennie-t vagy Gaviscon-t gyomoregesre. Szulessel pikk-pakk elszall majd ez a gondod, bar ez nem vigasz addig mig meg nem szulsz.
2010. dec. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mondjuk mindhárommal hánytam az elején, de a végén is természetes szerintem, hiszen fel van a gyomrod nyomva.

Sose felejtem el, hogy 39. héten az első babámmal, reggel megettem egy piskótát amiben meggy és cseresznye is volt, este 10 óra magasságában kihánytam a meggyeket, úgy hogy napközben normálisan ettem.. valamiért a meggyek nem akartak megemésztődni :-)

2010. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!